Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

motor motocrossowy


David 14

Rekomendowane odpowiedzi

pod koniec szkoÂły rodzice chcom mi kupiĂŚ jakiegoÂś crossa i niewjym co mom wybraĂŚ (coÂś uÂżywanego), warĂłnki jakie rodzice mi stawjajÂą to: cena do 2500zÂł, taki na ktĂłrym mĂłgÂł bych jeÂździĂŚ na wyÂścigi,zastanowjom sie nad Hondom MTX80 albo MT80, moÂże jakoÂś KTM`ka ino chyba za tako kasa niedostana dobryj KTMProsza podpowjydzcie mi co mĂłgÂł bych wybraĂŚ. :| :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coz, moze i by sie udalo wjechac tzr'ka na jakies nierownosci, ale bez mozliwosci powrotu... no i z zawieszeniem pod pacha :roll: David 14: hm, jezeli jestes zainteresowany crossem/enduro o pojemnosciach ponizej 100cc, to mam na sprzedaz moj sprzet, Pentamoto Dakarino 50, z silnikiem Franco Morini Motori, a tutaj znajdziesz fotke.Jezeli jestes zainteresowany albo chcialbys o cos zapytac, albo zobaczyc wiecej fotek, to moje gg to 1111353 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arch: a za ile byœ sprzedo³, bo ta sumka co tam jest to starszy mi pedzio³ ¿e motor, kask, i pancerz, i czy móg³ byœ zaczekaÌ do koùca roku szkolnego, jo jeszcze zobocza w allegro i w gie³dzie co jest w gazecie po ile jest taki motorekPS: Czy móg³ byœ napisaÌ dane techniczne, nawet fajny motorek. [ Dodano: 2005-01-26, 23:16 ]zresztom som niewjym bo tata zaproponowo³ mi ¿ebych mi kupi³ malacza albo vw garbusa albo cinqecento i przerobiÌ na ruraka czyli œciongnoùÌ karoseria a zamontowaÌ klatka bezpieczeùstwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arch: a za ile byÂś sprzedoÂł, bo ta sumka co tam jest to starszy mi pedzioÂł Âże motor, kask, i pancerz, i czy mĂłgÂł byÂś zaczekaĂŚ do koĂąca roku szkolnego, jo jeszcze zobocza w allegro i w gieÂłdzie co jest w gazecie po ile jest taki motorekPS: Czy mĂłgÂł byÂś napisaĂŚ dane techniczne, nawet fajny motorek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.