Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ja Tam Z Autobany Raczej Nie Korzystam Ale Co Wy Sadzicie? *PRZYKLEJONY*


Spazz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

...jakoś nie widzę takiej akcji...Z ostatnimi wyjazdami na bramki było kiepsko z frekwencją a co dopiero śmigać 300 kilosów(na cały dzień-musi być roboczy bo w weekendy MI nie pracuje) do warszafki....Chyba,że wspomoże nas brać motocyklowa ze stolycy to wtedy może się udać, inaczej będzie klapa bo pojedzie 8 motorów i tyle z tego bedzie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu by trzaba bylo nie tylko warszawiakow sciagac ale reszte kraju. skoro my mozemy przyjechac te 300km to reszta moze.urlop mozna sobie zaplanowac - to nie problem. problemem jest pogoda. jak bedzie cieplo i slonko to pojedzie duzo osob. jak bedzie w kratke albo calkiem mokro to pojademy we frekfencji z dwoch ostatnich blokad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...jakoś nie widzę takiej akcji...Z ostatnimi wyjazdami na bramki było kiepsko z frekwencją a co dopiero śmigać 300 kilosów(na cały dzień-musi być roboczy bo w weekendy MI nie pracuje) do warszafki....Chyba,że wspomoże nas brać motocyklowa ze stolycy to wtedy może się udać, inaczej będzie klapa bo pojedzie 8 motorów i tyle z tego bedzie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur ale jakby padalo to mi sie nie widzic ciasnac ~600km. Juz w tamtym roku jechalismy na motoszoł do wawy w pogode w kratke 3x zdarzylem zmoknac i 3x wyschnac zanim dotralismy ;) wiec przyjemnosc nikla. Wiec pogoda ma bardzo wazny wplyw na samo powodzenie akcji, bo stac pod MI w deszczu badz w kaluzach to tez lipa trochu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na http://www.forum.motocyklistow.pl/ mozna się przekonać jak liczyć na "Brać z Warszawy", w 90% uważają że skoro maja daleko do autostrad to ich problem nie dotyczy. najlepszym przykładem była zeszłoroczna wizyta z petycją pod Ministerstwem - z tego co pamiętam z całej stolicy zjechało się 8 (ośmiu) facetów, Tazz ty tam byłeś wtedy to widziałeś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wtorek bedzie konferencja prasowa w Jaworznie w urzedzie miasta. Motocyklisci razem z prezydentem Jaworzna podpisza list do premiera polski w sprawach zwiazanych z nami i stalexportem. Jesli ktos ma ochote przyjechac to zapraszam. Liczymy na to ze kilku motocyklistow ze slaska pojedzie. Z krakowa bedzie 7 osob.Jak ktos bedzie mogl to prosze dac mi znac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie protestanci podaję Wam przykład jak są organizowane protesty u naszych zachodnich sąsiadów.Do rzeczy:W okolicy miasteczka Schwerte (pow.56km kw. ludność 50.000 ) władze postanowiły wprowadzić zakaz wjazdu dla motocykli na ulubione przez nich winkle w dni wolne od pracy a w odpowiedzi ponad 500 motocyklistów zorganizowało protest przeciwko z udziałem prasy.I teraz mam skromne pytanie: dlaczego w naszej aglomeracji (ciut większej niż to miasteczko) nie potrafimy w podobnej ilości wjechać na bramki A4? celowo napisałem podobnej a w domyśle mam 10x większą grupę.Czyżby Polscy motocykliści byli mniej zgrani .ub słabiej zorganizowani ?Po co denerwować przemiłe kasjerki drobniakami i narażać się na idiotyczne wyroki skazujące za używanie legalnej w tym kraju waluty jak każdy z nas przygotuje odliczoną kwotę o którą błaga pani życznik i wjedziemy na bramki niewielką grupą ok.5000 motocykli wykazując tym samym nieudolności organizacyjne tej bandy SE i ich ochroniarzy w kolorowych mundurkach?Ps. ten tekst nie jest nawoływaniem do buntu lecz skutkiem wiosennego przesilenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do rzeczy:W okolicy miasteczka Schwerte (pow.56km kw. ludność 50.000 ) władze postanowiły wprowadzić zakaz wjazdu dla motocykli na ulubione przez nich winkle w dni wolne od pracy a w odpowiedzi ponad 500 motocyklistów zorganizowało protest przeciwko z udziałem prasy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wtorek bedzie konferencja prasowa w Jaworznie w urzedzie miasta. Motocyklisci razem z prezydentem Jaworzna podpisza list do premiera polski w sprawach zwiazanych z nami i stalexportem. Jesli ktos ma ochote przyjechac to zapraszam. Liczymy na to ze kilku motocyklistow ze slaska pojedzie. Z krakowa bedzie 7 osob.Jak ktos bedzie mogl to prosze dac mi znac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.