Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Motocykl Za 3,50zł :)


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

29 zł .. w motoryzacji są ustalone kwoty bez względu na wartość pojazdu ....czemu ludzie nie potrafią się normalnie dogadać ?najpierw hasła że nie sprzeda i za 3.50 to bilet mogę sobie kupić... a później jak już odpuściłem jeszcze kłamie że potwierdziłem chęć zakupu ale nie wpłaciłem....( nie podała mi przecież numeru konta o co prosiłem w mailu od razu po wygraniu aukcji )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Odpisz ,ze przepraszasz za zwłoke I całe zamieszanie i jak trzeba to możesz zwrócić należną prowizji z alle , nawet jakieś minimalne odszkodowanie dołożysz 1000 góra 2000 pln i zobaczymy czy sie zgodzi ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz całą korespondencję z nią... to o nic się nie martw, skoro chciałeś jej zapłacić, a że ta kobieta jest "jak druga strona noża" to oni już to powinni zweryfikować i odstąpić od tej chorej sytuacji dla Ciebie.normalnie paranoja jakaś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre... jak ci sie chce to wywal jej maila o sprzedazy za 3,50 z podaniem regulaminu allegro, podaj jej przykłady przegranych spraw przez sprzedającego i napisz, że trochę pokory by się przydało, bo tylko twoją dobrą wolą ona poza prowizją nie traci nic... oczywiscie jak ci się chce jeszcze odpisywać, bo tak naprawdę nie warto się denerwować, bo pewnych ludzi nie zmienisz, jak ktos jest pazerny i głupi to taki tez umrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie!!!!!!!!!! nawet sie nie wygłupiaj jak sie tak zachowuje dochodź swoich praw motor już jest twój! dostaniesz sprzęta. Sąsiad kupił samochód który miał stać 4500zł a wystawiony został za 450zł też miał odpuścić ale gościu zachowywał się identycznie. Napisał pismo do sądu z proźbą o zwolnienie z kosztów sądowych gdyż nie ma pieniążków i samochód został przyznany jemu zaocznie czy jak to tam się zwie gdyż allegro to prawomocna transakcja kupna i sprzedaży i nie ma o czym mówićMiłego śmigania na piździku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie!!!!!!!!!! nawet sie nie wygłupiaj jak sie tak zachowuje dochodź swoich praw motor już jest twój! dostaniesz sprzęta. Sąsiad kupił samochód który miał stać 4500zł a wystawiony został za 450zł też miał odpuścić ale gościu zachowywał się identycznie. Napisał pismo do sądu z proźbą o zwolnienie z kosztów sądowych gdyż nie ma pieniążków i samochód został przyznany jemu zaocznie czy jak to tam się zwie gdyż allegro to prawomocna transakcja kupna i sprzedaży i nie ma o czym mówićsmile.gifDokładnie tak, a potem zaproponuj go na jakiejś akcji dobroczynnej po odjęciu poniesionych kosztów. A ona niech zzielenieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja pierdykam... ludzie wy serca nie macie ; oA wyobraźcie sobie że np jakiś gość 17 letni koledze wystawił powiedzmy z konta swojej mamy i co on teraz skąd ma kasę wsiąść ? Ma się zadłużyć ? a skąd wiecie że przez to nie wyrośnie na jakiegoś żula czy nie wiem bo nie będzie miał kasy na spłacenie długu szok szkoda słów !. A jakby np córka ojcu wystawiała ? Ma przerąbane nie chce myśleć co z nią będzie. Życie komuś możecie w ten sposób spieprzyć. Przemyśl to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdykam... ludzie wy serca nie macie ; oA wyobraźcie sobie że np jakiś gość 17 letni koledze wystawił powiedzmy z konta swojej mamy i co on teraz skąd ma kasę wsiąść ? Ma się zadłużyć ? a skąd wiecie że przez to nie wyrośnie na jakiegoś żula czy nie wiem bo nie będzie miał kasy na spłacenie długu szok szkoda słów !. A jakby np córka ojcu wystawiała ? Ma przerąbane nie chce myśleć co z nią będzie. Życie komuś możecie w ten sposób spieprzyć. Przemyśl to.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.