Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Tempomat Motocyklowy


pytlos

Rekomendowane odpowiedzi

gorzej, jak się taki tempomat komuś zatnie, lub zablokuje, albo kierownik uśpi czujnosć i się zamota przy odblokowaniu dla mnie - póki nie mamy autostrad po 100 km z równymi winklami i bez skrzyżowań, zjazdów, którymi rzadko ktoś uczęszcza-pomyłka. Z resztą, od tego jest maneta by nią zyglować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To coś to blokada gazu , nie tempomat ! Tempomat to urządzenie ( komputer ) który utrzymuje stałą prędkość , bez względu na to czy jedziesz pod górkę czy z górki . Odciąża też np prawą dłoń gdy musimy jej użyć ( np do przetarcia szyby w kasku , dopięcia kurtki itp) .Twierdzenie że jest to potrzebne tylko w USA bo są tam proste Hajłeje nie jest trafione , zauważyłem że takie zdanie mają raczej osoby które z tym ustrojstwem nigdy nie miały kontaktu . To jest takie samo powiedzonko , jak to że BMW się nie psuje .Ja mam takie cuś :http://img709.imageshack.us/img709/5900/76149367.jpgJest blokada prędkości i możliwość podbijania o określoną ( do ustawienia wedle widzimisię ) wartość np o 10 km/h .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po to wsiadam na mojego zloma zeby mnie dupa bolala od jazdy, wiatr wyrywal rece, wialo i muchy rozbijaly sie na mojej kurtce. Jak chce komfortu to wsiadam do puszki, wlaczam muze, klime,tempomat (dodam ze tempomat w polaczeniu z automatyczna skrzynia to bajka) i mozna spokojnie trzymac pasazerke za kolano

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PiS Bracie .Tylko lekko mnie podkurw*a schematyzowanie , więc zareagowałem tak nie inaczej . Napisałeś : " i o to w tym wszystkim chodzi" . Zapomniałeś ( albo raczej nie ) dodać słówko "mi" . Pamiętaj , że są różne potrzeby , różnych motocyklistów . Nie ciągnijmy tego . HOUK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prędzej bedzie kogo dupa boleć niż nadgarstek. zsiadki co 250 km skutecznie zapobiegają odpadaniu nadgarstka. I cisłem po tych dojcz-holenderskich hajłejach, i też bym nie widział potrzeby zamontowania czegoś takiego. lepsze coś od wiatru i lepszy kachol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poluzujcie gumki w majtkach i dajcie na luz, nie kumam o co giemul masz pretensje bo okreslenie " o to w tym wszystkim chodzi" jest powszechne i nie odebralem tego jako prywatna wycieczke.Kazdy tu pisze swoje zdanie i oczywiste jest ze preferujac rozne maszyny czy style jazdy mamy rozna zapotrzebowanie na gadzety.Dla wszystkich z tempomatem i bez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.