Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

I Edycja Forumowego Motocykla Miesiąca - StyczeŃ


kosma

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak obiecalem startujemy.Bedziemy wybierali forumowy motocykl miesiąca Stycznia w zwiazku z tym prosze o przesyłanie maksymalnie 3 zdjęć na jednego użytkownika na adres [email protected] o zapoznanie sie z regulaminem konkursu ktory znajdziecie TUTAJWysłanie zdjec oznacza akceptacje regulaminu.Tematyka zdjec najlepiej zimowa ale nie koniecznie.Prosze takze stosowac sie do wytycznych odnosnie formy wysyłania zdjec.:PKT 12.Zdjęcia muszą być nadsyłane w formie plików cyfrowych JPG o nazwach (nazwauzytkownika)(numerzdjecia).JPG a w tresci emaila nalezy podac marke motocykla jego model i rocznik.Na zdjecia czekamy do 29 STYCZNIA kiedy to rozpocznie sie glosowanie.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no proponowana tematyka jest zimowa ale nie koniecznie trza moto wyprowadzac na snieg ;] mozna np. na siedzeniu bombke postawic (ino tako co by nie wybuchła )Ale nie jest to jedynym warunkiem. zdjecia moga byc rozne Wysylajcie bo potem nie bedzie z czego robic nastepnego kalendarza a i nagrody sa fajne powiedzmy ze o wartosci powyzej 50 zl kazda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A można brać udział tylko raz w roku czy co miesiąc (oczywiście z innymi zdjęciami)? Bo nie wiem czy wyciągać moto z garażu Zdjęć motocykli szykuje mi się sporo, (nagród w razie wygranej nie zamierzam zgarniać, było by nie fair wobec osób, które wzięły by udział tylko raz) .Co prawda z 6. punktu regulaminu wnioskuję, że co miesiąc można brać udział, ale lepiej się upewnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko mam taka mała uwagę.. nie wiem czy pomysł z wystawieniem wygranych zdjęć do kalendarza jest ok. Dlaczego, bo ponieważ.. w konkursie wybieramy motocykl miesiaca... a nie najładniejsze zdjęcie..no a na kalendarzu, zapewne każdy chciałby mieć najładniejsze zdjęcia motocykli..Czyli wybierajac motocykl miesiaca, bede sie kierowac tym, ze chciałabym aby dane zdjecie mogło być na kalendarzu(mimo, że mój typ motocykl miesiaca przypadać bedzie na inne zdjęcie.Więc nie wiem czy do końca to jest taki dobry pomysł..Taka moja drobna uwaga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosmku jeszcze raz tłumacze Mamy konkurs: motocykl miesiąca. Oglądam sobie zdjecia motocykli i np: mam wybór cbr 900,KTM, xj 600,SV660....No i w tym miesiącu uważam, ze motocyklem miesiąca powinien być SV650 no i przypuśćmy ze ten motocykl wygra.. nagrodą jest to, ze zostanie wrzucony do losowania na zdjęcie na kalendarz, a zdjęcie to..np jak dlamnie nie bedzie sie nadawać na kalendarz, bo bedzie rozmazane,brzydkie tło i jakieś felery.Natomiast bardo podobało mi się zdjecie XJ6 i uważam, ze na kalendarz idealne, a nie znalalazło sie tam tylko dlatego, ze motocykl miesiaca wygrała SVCzyli? W tym konkursie mamy wybierać motocykl..a nie najładniejsze zdjęcie.Bo do kalendarza wybierać będziemy zdjęcia motocykli, które do kalendarza bedą idealne Tak,ze do kalendarza osobny nabór.Zwłaszcza, ze np ktoś się zarejestruje później i nie będzie chciał brac udziału w konkursie,a motocykl do kalendarza by chciał dać. Także albo nowy nabór, albo wszystkie nadesłane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.