Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Losowanie Nagród Kalendarza FŚm


kosma

Rekomendowane odpowiedzi

Witojcie,Losowanie nagród dla kupujacych Kalendarz FŚM odbedzie sie 22 GRUDNIA 2009 r.Bardzo Was proszę o odebranie do tego czasu zamowionych egzemplarzy Kalendarza.Losowanie będzie jawne i odbedzie się w Katowicach w:N'JOY MOTO s.c.Hetmańska 240-560 Katowicekom. +48 508 196 600tel. +48 32 352 81 00fax. +48 32 720 26 69e-mail: [email protected] bedą do odbioru w sklepie, osobiscie u mnie lub wysłane pocztą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a jeżeli na losowaniu nie moge sie stawic to co wtedy? zostane poinformowany przez PW? czy nie bd bral udzialu w losowaniu wcale polecałbnym osobiscie (to tylko moja sugestia) aby zwyciezcysotali ogloszeni w tym temacie i mieli napisac na pw ze sie o tym dowiedzieli... no bo np. mi lub innym tez moze byc do katowic daleko...pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak bedzie jeszcze kask + jeszcze jedna kurtka + inne akcesoria + recawiczki + okulary + smary + kupony na bezplatna wymiane oleju (razem z olejem i filtrem) + rabaty na uslugi + kosmetyki dla motocykli + inne gadżety.W zwiazku z tym ze z dnia na dzien zdobywam coraz to wiecej "fantow" na nagrody zastanawiam sie tez nad zasadnoscia losowania 22 grudnia.Dodatkowo wiele w osob ktore zamowilo kalendarz jeszcze go nie odebralo (jakies 100 osob)W zwiazku z tym prosze Was o wyrazenie zdania w glosowaniu.Czy losowanie powinno sie odbyc 22 grudnia i nie czekac na tych co jeszcze nie odebrali ?Czy moze poczekac jeszcze troche a w miedzyczasie uzbierac wiecej nagrod.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak bedzie jeszcze kask + jeszcze jedna kurtka + inne akcesoria + recawiczki + okulary + smary + kupony na bezplatna wymiane oleju (razem z olejem i filtrem) + rabaty na uslugi + kosmetyki dla motocykli + inne gadżety.W zwiazku z tym ze z dnia na dzien zdobywam coraz to wiecej "fantow" na nagrody zastanawiam sie tez nad zasadnoscia losowania 22 grudnia.Dodatkowo wiele w osob ktore zamowilo kalendarz jeszcze go nie odebralo (jakies 100 osob)W zwiazku z tym prosze Was o wyrazenie zdania w glosowaniu.Czy losowanie powinno sie odbyc 22 grudnia i nie czekac na tych co jeszcze nie odebrali ?Czy moze poczekac jeszcze troche a w miedzyczasie uzbierac wiecej nagrod.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony jestem za nowym terminem a z drugiej za pozostaniem przy 22 .Już mówię dlaczego:Temat kalendarzy jest wałkowany już dość długo. Terminy były podane wcześnie, tak wiec wydaje mi się, że każdy miał wystarczająco dużo czasu na odebranie zamówienia. Punktów dystrybucji było od zatrzęsienia więc argumenty "nie miałem gdzie odebrać w pobliżu" do mnie nie trafiają. Kto chciał to odebrał. Teraz widać komu faktycznie na kalendarzu zależało. Skoro nie potrafili odebrać trzeba było poprosić wysyłkę. Nowy rok zaczyna się 1 stycznia więc kalendarz powinien wisieć od 1 nie od 25. Przekładanie terminów nic nie da bo do połowy stycznia i tak pewnie będą jeszcze jakieś nieodebrane leżały a co za tym idzie dystrybucja będzie trwała do Wielkanocy bo i tacy też się znajdą co się odbiorą do tego czasu.Nie chodzi mi o to żeby zwiększyć swoje szanse na nagrodę ale o porządek. Skoro ustala się akcję i terminy tej akcji to każdy powinien się dostosować. Gadania i zachwalania było dużo a efekty widać. Zgodnie z zasadą "kogo nie ma ten już zjadł"AhojPS. teraz Ci co nie odebrali niech się w poniedziałek zmobilizują i odbiorą a we wtorek wezmą udział w losowaniu.Poza tym losowanie można zrobić 22 co nie stoi na przeszkodzie dalszej dystrybucji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.