Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Tor Nurburgring


battlax

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W przyszłym roku planuję wybrać się na legendarny już wręcz tor Nurburgring. Czy ktoś z szanownych forumowiczow miał okazję tam być i testować swoje moto na słynnej północnej pętli? Może ktoś byłby zainteresowany wycieczką w wiekszym gronie w przyszłym sezonie? Piszcie co wiecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jak kształtują się ceny ------>>>>>KLIKNie wiem jakie masz doświadczenie w jeździe torowej, ale jeśli marne to Nordschleife nie jest dobrym pomysłem. Najdłuższy i chyba najtrudniejszy tor świata + praktycznie brak stref bezpieczeństwa i mnóstwo super samochodów które śmigają koło Ciebie choćby dlatego, że lepiej znają tor. Mimo wszystko sam kiedyś chętnie bym pojechał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan jest ryzykowny bo jak się na tym torze coś stanie to nie bardzo będzie jak wrócić Ja na Nordschleife bez przyczepki, albo innego transita bym się nie wybierał choćby ze względu na to co pisałem wcześniej. Wokół siebie masz nie tylko motocykle ale i samochody, których kierowcy nie koniecznie muszą mieć pojęcie o jeździe po torze. A jeździć tak na pół gwizdka żeby się tylko nie wysypać to przynajmniej dla mnie trochę bez sensu....EDIT:Materiał poglądowy ---->

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nurburing warto zaliczyc.... oczywiscie mozna poleciec do bratyslawy, brna lub poznania i bedzie blizej ale nurburing t kultowy tor i raz w zyciu mozna zaszalec...minusem normalnej jazdy na tym torze jest to, ze jedziesz w tym samym czasie co samochody.. jak trafisz na amatorow to spoko.. ale jak trafisz np na zlot porshe to masz pozamiatane a co do odejsc samochodow szlifierkom.. to kazda fura powyzej 300 koni ma duze szanse z motocyklem...a ze niemcow stac na stuningowanie M3 jakiejs bmki z 3 litrowym benzyniakiem to....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, to jest jakis argument, ale to raczej dodanie do swojego CV punktu: latanie po Nurburing... Jesli ktos to robi dla przyjemnosci - hobbystycznie to ok, ale jesli ktos lata bo zalezy mu na nauce jazdy sportowej to raczej wyjazd na ten tor i jazda z autami nie zalicza sie do najlepszych pomyslow Osobiscie wolalbym Monze i Parabolice tamże.... Mistrzostwo swiata!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, to jest jakis argument, ale to raczej dodanie do swojego CV punktu: latanie po Nurburing... Jesli ktos to robi dla przyjemnosci - hobbystycznie to ok, ale jesli ktos lata bo zalezy mu na nauce jazdy sportowej to raczej wyjazd na ten tor i jazda z autami nie zalicza sie do najlepszych pomyslow Osobiscie wolalbym Monze i Parabolice tamże.... Mistrzostwo swiata!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.