Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Znicz Dla GÓrnikÓw


MISIEK CBR

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wraz ze znajomymi chcemy dziś lub jutro podjechać pod bramę kopalni Wujek - Śląsk w Kochłowicach i zapalić znicze, aby w ten sposób połączyć się w smutku i żalu. Praktycznie każdy z nas na tym forum ma lub miał kogoś w górnictwie. Szukamy chętnych im więcej maszyn tym więcej zniczy. Proponuję spotkanie na 3 Stawach, godzina do dogadania.Nie znalazłem nigdzie na forum podobnego tematu, jeśli był to sorki że się powtarzam.[*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wraz ze znajomymi chcemy dziś lub jutro podjechać pod bramę kopalni Wujek - Śląsk w Kochłowicach i zapalić znicze, aby w ten sposób połączyć się w smutku i żalu. Praktycznie każdy z nas na tym forum ma lub miał kogoś w górnictwie. Szukamy chętnych im więcej maszyn tym więcej zniczy. Proponuję spotkanie na 3 Stawach, godzina do dogadania.Nie znalazłem nigdzie na forum podobnego tematu, jeśli był to sorki że się powtarzam.[*]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam z całym szacunkiem do autora tematu i jego intencji ale proszę nie róbcie cyrku z tragedii jaka tam powstała, tam już jest tyle cierpienia że nie potrzebne są dodatkowe scysje w postaci najazdu motocyklistów, bo w grupie jak w grupie zawsze znajdzie się ktoś może nawet nie świadomie bedzie chcial zademonstrować swoją indywidualność po przez np palenie gumy czy wystrzały.Sam jestem emerytowanym górnikiem i dwa razy przed kosą uciekłem za swej kariery,osobiście przeżyłem wypalenie metanu w 87r w kopalni Wawel w Rudzie Śl nie bedąc tam w rejonie bezpośrednio ale widziałem kolegów poparzonych przy ucieczce z rejonu zagrożenia tego się nie da opisać więc proszę o powściągliwość owszem jeden dwa góra trzy motory jak podjadą i zapalą znicze owszem ale większa grupa to naprawde nie wypada bo tak jak kolega tu napisał po co psuć wizerunek nawet nie świadomie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.