Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Mistszuniu Swd 11o.... Czerwony Sport


.........

Rekomendowane odpowiedzi

Halo dzień dobryMoże jest na forum posiadacz czerwonego sprzęta o nr SWD 11O... ?Jak tak to mam pytanie czemu jak zadu.cza za Toba puszka to usilnie czymasz się lewego pasa??Mam dwie teorie:1. jesteś złośliwy,2. nie paczysz w lusterkaWygląda to tak prosta ogień, winkiel który ja pokonuje lekko na v-sztormie 170 km/h kolega na ścigu robi przy 120 blokując lewy i znowu prosta ogień i winkiel dupa. Bym zapomniał, kolego sprzęt wymaga remontu bo Ci dyma olejowego puszcza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 123
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A tam mandaty od razu, tak z grubej rury nie można.Ja w niedzielę przejechałem z rodzinką ,puszką dokładnie do Brennej i popołudniu powrót do domu. Naprawdę się zagotowałem. Żona stwierdziła ,że megafon mi kupi bo jak klnę to niestety ale tylko moje dzieci w moim aucie to słyszą i nie ma to żadnego pozytywnego skutku na zewnątrz. Naprawdę lusterka,lusterka i jeszcze raz lusterka. No i tak jak piszecie mistrzowie prostej.......jego mać, a na łuku 80 km/h na lewym pasie. Jak jadę na moto to się tak nie gotuję tylko śmigam takiego prawym,ale autem to szału dostaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze takiego 'lewego' motonity nie spotkalem, ale nie watpie ze tacy istnieja...natomiast wiele razy puszki sie tak zachowywaly przede mna na drodze.ostatnio sytuacja na drodze, jade lewym pasem w okolicach 140 km/h a jakis pajac nie chce zjechac i cisnie caly czas usilnie lewym cale 90km/h, prawy caly wolny, a ja mu mrugam drogowymi, zero reakcji, no to wbijam na prawy z migaczem, odkrecam, mam juz 120 a ten CEP zjezdza bez migacza na prawy pas i prawie mnie straca z drogi... ;|kiedys widzialem chyba na filmie ghost ridera, ze mial noz ladnie umiejscowiony w bucie, wzdloz lydki, i chyba tak samo zrobie bo przydaloby sie podjechac na swiatlach do takiego CEPA i mu namalowac kreski na aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak nic dziwnego, że taki pajac już sama rejestracja SWD mówi sama za siebie. SWD i O.. na nich trzeba brać poprawkę. Zachowaj podwójną ostrożność, gdy takich widzisz.Jeżeli chodzi o mnie jak jadę puszką dwupasmówką (jeden pas z miasta drugi do miasta) to jak widzę, lub słyszę że jedzie za mną moto zjeżdżam jak najbardziej mogę do pobocza, by mógł mnie minąć i dalej lecieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko pogadać można, ale jakby każdy miał wpisywać przynajmniej część takich zdarzeń na drodze nas spotykających, to sobie pomyślcie jaki byłby sajgon. I nie mam nic do Twojego licznika bo ten cały licznik to jest chu wie po co, nijak sie to nie przekłada na osobowość i pozycje na 4rum. jedni sie odezwą raz a porządnie i konkretnie inni piszą 3po3, w tym i mnie sie zdarza. i kropka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja często kiedyś jeździłem lewym pasem motocyklem do czasu, gdy podczas podjazdu na św. annę (autobana) przy 180km/h prawym pasem wyprzedziło mnie jakieś lambo ze sporo większą prędkością... od tamtej pory wiem, że czymkolwiek bym nie jechał, zawsze może ktoś być szybszy i jak coś wyprzedzę to spadam od razu na prawy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja często kiedyś jeździłem lewym pasem motocyklem do czasu, gdy podczas podjazdu na św. annę (autobana) przy 180km/h prawym pasem wyprzedziło mnie jakieś lambo ze sporo większą prędkością... od tamtej pory wiem, że czymkolwiek bym nie jechał, zawsze może ktoś być szybszy i jak coś wyprzedzę to spadam od razu na prawy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie popieram jazdy lewym pasem i zjeżdżam na prawy, (chyba że są takie koleiny że sąsiedni pas trzeba przeskoczyć tracąc kontakt z podłożem) wiadomo zawsze jest ktoś szybszy.Chociaż jak ktoś blokuje puszką lewą stronę nie wkurza mnie tak jak kierowcy w samochodach chcących sprawdzić sie kto szybszy, puszka czy moto. Żyłuje silnik do granic możliwości, siedzi prawie na tablicy rej twojego sprzęta, wyprzedza dając 110% możliwości silnika, a ty masz dopiero w 1/4 otwartą przepustnice ale nie możesz pocisnąć bardziej bo wiesz że zaraz musisz składać sie do zakrętu, lub droga jest w tak fatalnym stanie że więcej sie nie da. Tacy kierowcy mnie porostu przerażają, na nic nie patrzą tylko żeby cie wyprzedzić.Lewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezusicku kochany Przecież na autobanie jest 130km/h, a Ty tak szybko jechałeś? No wiesz co! Jak możesz w tak infantylny sposób niszczyć poprawny wizerunek motocyklisty, kreowany poprzez tysiące osób zarejestrowanych na tym forum i tysiące jeżdżących po naszych drogach ?? Popraw się chłopcze, a przynajmniej mógłbyś zwolnić do przepisowej prędkości Założyciel tematu chyba też nie jechał przepisowo na tej drodze szybkiego ruchu. Chciał zmieść biednego motocyklistę(a moze on był tym "nieprawdziwym" motocyklistą? Jechał w spodenkach?) z drogi, bo on tylko przekroczył prędkość o 10km/h, jechał lewym pasem i do tego był z Świętochłowic. To podobno taki Bronx w motocyklowym świecie Lepiej się tam nie zapuszczać, bo uczą tam złych nawyków jazdy lewym pasem.Straszna przygoda, ale jak widać znalazło się kilka osób, które udzieliły, bądź udzielą instrukcji, co robić w sytuacji kiedy ktoś nam "zawadza"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezusicku kochany Przecież na autobanie jest 130km/h, a Ty tak szybko jechałeś? No wiesz co! Jak możesz w tak infantylny sposób niszczyć poprawny wizerunek motocyklisty, kreowany poprzez tysiące osób zarejestrowanych na tym forum i tysiące jeżdżących po naszych drogach ?? Popraw się chłopcze, a przynajmniej mógłbyś zwolnić do przepisowej prędkości Założyciel tematu chyba też nie jechał przepisowo na tej drodze szybkiego ruchu. Chciał zmieść biednego motocyklistę(a moze on był tym "nieprawdziwym" motocyklistą? Jechał w spodenkach?) z drogi, bo on tylko przekroczył prędkość o 10km/h, jechał lewym pasem i do tego był z Świętochłowic. To podobno taki Bronx w motocyklowym świecie Lepiej się tam nie zapuszczać, bo uczą tam złych nawyków jazdy lewym pasem.Straszna przygoda, ale jak widać znalazło się kilka osób, które udzieliły, bądź udzielą instrukcji, co robić w sytuacji kiedy ktoś nam "zawadza"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.