Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Witam Serdecznie Tvp Katowice


KamilTVP

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Agato bardzo dziękuję za współpracę... mogę tylko przeprosić za to, że materiał nie ukazał się wczoraj, ale nie miałem na to wpływu... Wyszedłem z pracy po 21 i materiał dopracowałem do ostatniego szczegółu... więc mam nadzieję, że znajdzie u was aprobatę... Tak jak pisałem wcześniej - ma być obiektywny, choć nie ukrywam, że starałem się pokazać realną rzeczywistość na drogach, a nie generalizować i wrzucać wszystkich do jednego worka...Pozdrawiam was wszystkich serdecznie i zapraszam dziś na 18 do TVP3 Katowice... A ja teraz ruszam w trasę - będę popołudniu ...P.S. Wyedytowałem pierwszego posta i usunąłem numer tel. bo ludziska piszą na okrągło smsy, nie czytając całego wątku - no cóż... ...Ci którzy powinni mieć numer to go mają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manka jak najbardziej pozytywnie Natomiast odczucia do reszty mieszane, sam materiał był ok, ale potem pokazanie stawianie motocykli na gumie... nie odnioslo pozadanego rezultatu. Material ogladalam w towarzystwie kierowcow samochodow-komentarz byl jeden " idiota na gumie". Nie wazne czy sluszny czy nie, taki byl I wypowiedz policjanata " wina lezy po srodku"...-ale od Pana policjanta nie wymagajmy moze nie mogl powiedziec na korzysc motocyklistow Moze nastepnym razem bedzie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również gratuluje Mance bo ewidentnie dała radę ;) Nie rozumiem tylko dlaczego w dalszym ciągu nikt w tv nie zadaje oczywistego pytania. Jeśli sami policjanci mówią, że w statystykach ok 70% wypadków z udziałem motocykli winni są puszkarze to dlaczego tak kontrowersyjna akcja kierowana jest akurat w stronę motocyklistów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się obejrzeć... wrażenia...ZniesmaczonyNie jest to taki wywiad jaki bym chciał zobaczyc. Nie mam tu na myśli głownej aktorki .Nasuwa mi się myśl, że ludzie którzy oglądając te wydanie Aktualności, powiedzą: "to po co na motor wsiadała"Oczywiście pojawiają się liczby ile to jest zabitych . Szkoda że nie było wywiadu z motocyklistą ale w aucie. Niech widzą że też jesteśmy ludźmi, jesteśmy "między nimi", pracujemy z nimi, mieszkamy obok. Motocyklista w PL to dziwnie ubrany koles, który chce się wyszaleć i nie ma z tego pozytku.Brakuje mi też nagłosnienia akcji motocyklistów, jak Nas pokazują to niech nie będzie tłem liczba wypadków tylko setki akcji społecznościowych, które organizujemy.Pewnie nie szybko pojawi się kolejny taki wywiad ale miejmy nadzieje że będzie lepszy.Marzy mi się film dokumentalny na wzór Blokersów. Opowieść o kilku różnych ludziach, ich środowiskach. Niby różne historie a łącznik jeden - miłość do motoehh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil jeszcze taka uwaga:Były kiedyś takie filmiki jak facet chodził za jakimś pijakiem i go nagrywał dla jaj a potem youtube. Wszystko funny, dla zabawy itp.Gdy poznał bliżej życie tego pijaka, jego zwyczaje i problemy powstał długi reportaż w Uwadze o jego życiu. Wtedy postanowił mu pomóc. Znalazł prace, mieszkanie. Zmieniło się jego postrzeganie tych ludzi.Gdy lepiej poznasz Nasze "środowisko", nie tylko podczas pół godzinnych rozmów - będziesz wiedział jakimi jesteśmy ludźmi i wtedy może powstanie coś prawdziwego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Manka sie pokazala za to ja jak bylem w glownym wydaniu wiadomosci, faktow, polsacie, aktualnosiach, z 10 razy wchodzilem na zywo na TVN24, TV Silesia, bylem w RMF, gazecie wyborczej to nikt mi nie skladal gratulacji... ehh... chociaz ostatnio jak podjechalem na moto pod zabke, to mnie sprzedawczyni skojarzyla hehe nie no Manka... nie pierwszy i nie ostatni debiut w TV cos czuje ;)a dla Kamila... wsiadaj na moto i zacznij jezdzic... motocyklisci to nie tylko gwalciciele i mordercy, ale rowniez lekarze, prawnicy, menadzerowie, nauczyciele itp... nawet mecenas Mariusz Fras kiedys mial troche wspolnego z motocyklami i jezdzil do tego jesli pokazujecie jakies statystyki, np na slasku w 2008 zabitych 12, rannych 146, a w tym roku zabitych juz 12 i rannych 103, to pamietajcie, ze:w 2006 bylo 400 tys zarejestrowanych motocykliww 2007 ok 600 tys zarejestrowanych motocykliw 2008 1,1 mln !!!! zarejestrowanych motocykliw 2009 obecnie jest ponad 1,4 zarejestrowanych motocykli (wzrost o ok 25% w polowie roku, a jescze przybedzie ok 15%) wiec....smiertelnych przybywa o 20%, rannych o 30% a motocykli z roku na rok o ok 50%!!!!!..zobacz na statystyki wypadkow samochodowych i pijanych kierowcow!!!samochodow juz tak duzo nie przybywa a wypadkow i pijanych z roku na rok przybywa o jakies 50%hehe Pan prowadzacy : namawialem kierowce motocykla zeby jechal szybciej i jechalismy 140km/h na autostradzie... to nie bylo bezpieczne heh.. ja tez tak czasem robie )Filmik pokazujacy jak kolesie stuntuja na zamknietych odcinkach rowniez ma sie do tego jak prowadzenie pojazdu zgodnie z przepisami do pokazu driftu Kuzaja w jego Subaru na zamknietej imprezie!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem ta cała gadka z miśkiem po reportażu Kamila była niepotrzebna. I tak jak mówią. Zrób prawko, kupo motor i zacznij jeździć. Wtedy Ci już nikt nie wyskoczy z argumentem przeciw motocyklistom, bo po prostu mu na to nie pozwolisz ;) Też uważałam motocyklistów za szaleńców, dopóki nie wsiadłam na moto jako plecak a w rok po tym zaczęłam sama jeździć Nie ma dla mnie w tej chwili nic przyjemniejszego od "wolności na motocyklu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ten materiał to kompletna porażka, jak to ma byc ten pozytywny obraz motocyklisty to chciałbym zobaczyc ten zły. Z tego co zrozumiałem z twoich postów to miał to być pierwszy lub jeden z nielicznych materiałów obrazujacy ludziom że to od kierowców puszek duzo zależy i przez ich głupote nieuwage giną ludzie. Miałes super dziewczyne która miała opowiedzieć o swoim wypadku gdzie bez jej winy jest teraz niepełnosprawna a skończyło się na parunastu sekundach wywiadu z motocyklistami + jakiś buc w aucie który robi 5km na targ i z powrotem ale jeżdzi najlepiej na swiecie no i potem wywiad na 5minut z pałkarzem który było widac że jest wg mojej opini przychylnie nastawiony do motocyklistów ale w panelu bocznym pokaz filmików ze stuntowania na zamknietym odcinku drogi to już przeginka. jak chciałeś cos mocnego to trzeba było dać wariata który ucieka przed policją na youtube masz pełno do wyboru a nie pokazać gości którzy w bezpiecznym miejscu ćwiczą umiejetności które nazwijmy "panowaniem nad motocyklem" i wg mnie takie wyczucie sprzetu i jego opanowanie czyli to co ten pan z samochodu nazwie wariactwem nieraz może uratowac życie. A jak chciałeś pokazac motocyklistów jako normalnych ludzi to już film z jakiegoś motofestynu w tle byłby lepszy wtedy może coniektórzy by zrozumieli że motocyklisci tez maja rodziny, dzieci i swoje zycie. A wyszło to tak jakbys wszedł na tor F1 z suszrką i zrobił reportaż pod tytułem "wariat pędził 300km/h"pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.