Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Gsx 600 Srad


Krysiu

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich ... jestem nowy na tym forum wiec nie wiem czy dobrze umieściłem mój temat... wiec tak, w tym roku skończę 17 lat za rok nareszcie 18 i planuje jako pierwsze zdobyć kwity na kat. A i później kupić jakąś porządną maszynę do śmigania:D:D bardzo podoba mi sie Suzuki GSX 600 Srad... znalazłem parę modeli na allegro i nie są one tak bardzo drogie a z częściami tez nie ma problemów, ale czytałem ze Srad jest motocyklem nie do zajeżdżenia:D nigdy wcześniej nie miałem większego motorku niż 50ccm:D czy Suzuki byłoby dobrym motorkiem na początek?? a i jaka jest prędkość max na YouTube widziałem gonią tak po 250km/h... no i jak z spalaniem??...z góry dziękuje za odpowiedz... Pozdrawiam ;);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego po pierwsze dział "WITAMY", a po drugie to logicznie pomyśl, 600 SRAD po małej 50 - tce na pierwszy lepszy motocykl ??To nie forum dla dresiarzy!!Ja radził bym tobie na początek jakiś słabszy motorek co wybacza błędy(jakaś 500) !! Ja wiem 500 to nie motocykl dla co po niektórych mnie się np. podoba Yamaha FJR 1300 ale pierwszym moim porządnym motocyklem będzie na pewno 500 albo i nawet 250!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukałem takich 500 i nie znalazłem jakiegos fajnego modelu chyba ze ten bandit ale one wydają mi się na turystyki bardziej...a z 350 co proponujesZ??no mi sie nawet aprilia rs 250 podoba ale jak zobaczyłem jakie spalanie to masakra juz srad ma napewno mniejsze:Doj sorki 250*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego po pierwsze dział "WITAMY", a po drugie to logicznie pomyśl, 600 SRAD po małej 50 - tce na pierwszy lepszy motocykl ??To nie forum dla dresiarzy!!Ja radził bym tobie na początek jakiś słabszy motorek co wybacza błędy(jakaś 500) !! Ja wiem 500 to nie motocykl dla co po niektórych mnie się np. podoba Yamaha FJR 1300 ale pierwszym moim porządnym motocyklem będzie na pewno 500 albo i nawet 250!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no... przeciez jak wsiąde na 600 to w czasie jazdy nie bede odrazu do odcięcia hajcował... jezdziłem juz na paru motorkach 125ccm i na 600... i mysle ze taki srad to nie było by nic strasznego... pomału pomału sie do niego przyzwyczaję... a i powie mi ktos jaki jest max srada?? no i od 2000r produkowali modele z wtryskami one są lepsze od taki normalnych??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po ogarze kupiłem srada 750 wiec jestem dresem ktory jeszcze żyje cud a mam już go rok moj sprzęt nigdy mnie nie zawiodł, chodzi jak burza a awaryjny jest kazdy moto jak sie go nie serwisuje proste. jak nie bedziesz szalał i spokojnie powoli zdobywał doświadczenie wyczujesz moto to tobie i motocyklowi na pewno nic nie będzie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat rzeka. Szkoda tylko, ze nie zdajesz sobie sprawy ile osob spieprzylo / spieprzy sobie nim humor. Ludzie źle ogarniaja pojecie wypadku. Większość żyje z nadzieja, że przytrafiają się one komu innemu i tylko o nich czytamy, słyszymy. Spory procent zaczyna brac wypadki powaznie dopiero po tym, jak dotykają ich samych. Wówczas z ich ust mozna uslyszec jakie to niebezpieczne zakrety mamy, jak niebezpieczne sa mokre pasy; piasek na drodze etc. Tylko czemu nie mozna zdac sobie sprawy z tego zanim dojdzie do nieszczescia?Do czego zmierzam: Zbyt lekko bierzesz sobie ta pojemnosc. Życie jest wystarczająco długie, byś zdążył zaliczyć 50, 250, 500, 750, 1000, 1300. I rok Cie nie zbawi, jak pouczysz sie na mniejszym! "Kilka chwil do przodu lub pare lat w tyle".Jeszcze Cie lebki podpuszczaja ze z simsonów na 600tki wsiadaja i nic im nie ma.Cholera, nie wciskaj kitu ze nie bedziesz mu odkrecal, bo predzej Ciebie ciekawosc zezre niz Ci w to uwierze. A dla 18latkow na sradach pozdro i niech poczytaja przy jakich predkosciach dochodzi do wypadkow. Moze zdaja sobie sprawe, ze na glupiej 125 mozna sie niezle potluc lub co gorsze... .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat rzeka. Szkoda tylko, ze nie zdajesz sobie sprawy ile osob spieprzylo / spieprzy sobie nim humor. Ludzie źle ogarniaja pojecie wypadku. Większość żyje z nadzieja, że przytrafiają się one komu innemu i tylko o nich czytamy, słyszymy. Spory procent zaczyna brac wypadki powaznie dopiero po tym, jak dotykają ich samych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.