Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Osłona Na Chłodnice ;] !


<=RAFI=>

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka mam dojscia do stworzenia oslon na chlodnice;p Pierwsza do swojego motocykla juz wykonalem i bede robil juz na sprzedaz na dniach do yamahy xjr 1300 (takze apropo tego modelu moge przyjmowac zapisy hehe;] Apropo innych motocykli, bede chcial robic do kazdego typu jaki bedzie potrzebny, bede rowniez zaczynal do horneta robic;]Pisze tutaj poniewaz chcialbym prosic troche o pomoc poniewaz bede potrzebowal wymiary z roznych motocykli ( za pomoc bedzie taniej) Jezeli chodzi o cene- nie chce ich sprzedawac po 200 czy 150zl sam wiem ze nie kazdy moze sobie na to pozwolic a tak za male pieniadze mozna zajebisc.... motocykl wyroznic z tlumu;pzalezy jaki model ale mysle max do stowki (zalezy jeszcze jaka blacha;p) Narazie bedzie trzeba troche poczekac na oslone mysle kolo tyg-dwoch;p ale jak juz bede mial wymiary to bedzie szybko;p Na zdjeciu mam wykonana ze stali nierdzewnej jest mozliwosc wykonania z aluminium (lepszy bialy polysk)Zdjecia juz zrobionejhttp://img141.imageshack.us/img141/7741/40019641.jpghttp://img141.imageshack.us/img141/6272/71298414.jpghttp://img141.imageshack.us/img141/1394/89008110.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK... napisz tylko jeszcze co przetrzyma osłonka : mucha, komar, Kamaz, cegła i przy jakiej V max? czy chodzi tylko o walory artystyczne i wizualne? tak pytam czy robiłeś jakieś testy - jak swego czasu ktoś opisywał testy kasków Tiger, podrzucali kto wyżej i który szybciej się rozleciał ten był gorszy - i ile kosztowałaby osłonka do Intruza VS 800? u mnie chłodnica jest ciut większa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy 200 km/h nic sie z tym nie dzieje narazie tak sprawdzalem;p jest to blacha 1,5mm jak moze zauwazyles na zdjeciach krawedzie sa zakonczone zagieciem nie na ostro aby oslona nie latala i nie wyginala sie jak flaga ( jest naprawde sztywna), muche wytrzyma, komara tez;p cegla w to nie rzucalem ale mozna rzucic napewno sie nie wygnie, zeby uszkodzilo chlodnice;p moge zrzucic z bloku to sobie zalozysz na moto tylko troche porysowana;p a na testy z kamazem szkoda mi motocykla:DCo do oslony do intruza jezeli nie ma tam zagiec okraglych to oczywiscie da rade zrobic, zalezy jak to zrobimy;] fakt jest wieksza mysle ze od 150 zalezy jak powiedza mi za blache i ciecie;]pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klient taki wzor chcial, ale oslona nie przylega do chlodnicy zrobilismy odpowiedni luz takze nie bedzie z tym problemu. Mam znajomych co maja oslony pozakladane na moto i nikt jeszcze nie narzekal ze ma takowa zalozona.;] u mnie tez nie zauwazylem zeby cos sie pogorszylo od momentu jak zalozylem oslone;] a tak wg w samochodzie chlodnica jest za zderzakiem i jest ok;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.