Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Proszę O Identyfikację Modelu


zygi49

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panów .Posiadam motocykl DKW i nie wiem jaki to jest model i mniej więcej z którego roku, bo etykieta na ramie jest nieczytelna, jedynie umie odczytac bitą wagę i pojemność . Nie pamiętam dokładnie tysiąc dziewieńćset...coś tam- no 200cm, Wiem że lampa nie jest oryginalna, po za tym wszystko oryginał Z góry dzięki!!post-13953-1243434202.jpgpost-13953-1243434274.jpgpost-13953-1243434333.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panów .Posiadam motocykl DKW i nie wiem jaki to jest model i mniej więcej z którego roku, bo etykieta na ramie jest nieczytelna, jedynie umie odczytac bitą wagę i pojemność . Nie pamiętam dokładnie tysiąc dziewieńćset...coś tam- no 200cm, Wiem że lampa nie jest oryginalna, po za tym wszystko oryginał Z góry dzięki!!
ja bym proponowal na oldtimersclub.pl bo tutaj to jedynie ktos Ci na temat skuterow moze pomoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KS200 nie mial skladanej kopki, ten motocykl ze zdjecia wyglada na KM200 lub SB200 (tylko znowu ten plytki blotnik), najlepiej zapytac na jakims forum weterancow. Rok prodkucji ~'35. Dekawki mialy jeszcze pod siedzeniem puszki z instalacja elektryczna.
Dzięki Panowie za odpowiedzi i zainteresowanie.Szukałem na gogle różnych zdięć dkw-ek i na wygląd to ten mój najbardziej przypomina DKW Block 200. Co Wy na to?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za odpowiedzi i zainteresowanie.Szukałem na gogle różnych zdięć dkw-ek i na wygląd to ten mój najbardziej przypomina DKW Block 200. Co Wy na to?
Skalar- z tą puszką na elektrykę to masz rację.Mój jej nie ma, bo jak mówił mi ojciec ok. roku 50-tego zapłon z zapłonu bateryjnego przerobiono na cewki i magneto prawdopodobnie z SHL-ki, i być może stąd ten brak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za dobre chęci , ale chyba żartujesz.DKW RT 125 to jest inna konstrukcja, i inna epoka. Jak pisałem, lampą się nie sugerujcie bo jest nie z tego modelu. Reszta jest w 100% oryginalna poza lakierem. Tu adres podobnego modelu odrestaurowanego http://tbn0.google.com/images?q=tbn:2-UczE...-200-0-1931.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.