Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Artykuł I Fimlmik


kawasaki

Rekomendowane odpowiedzi

Taka fajna miejscowa i teraz to juz napewno policja tam bedzie co chwile Duzo fajniejsze foty mogli powybierac przynajmniej.Straszne zeby w takim ruchu tak jezdzic, normalnie przez korki sie przeciskali chlopaki, i tyle ofiar, straszne Powinni jeszcze wprowadzic przepis zeby przy artykulach obowiazkowo podawac wiek dziennikarza. Odnosze dziwne wrazenie ze wiekszosc portali internetowych jest opanowana przez "dziennikarskie dzieciaki"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem tylko ciekaw czy te komentarze to prawda , a jesli tak to kiedy sie chłopaki przejada na tym co robia. . przeciez jak sie jeden wylozy a drugi sie uratuje to ten koles przez najblizszy miesiac nie wyjdzie ze szpitala :| trza by zrobic odzielny temat "skazani na wpier. . . " i wpisywac jakie auto i tablice na ktore trzeba uwazac i w razie czego przemowic do rozsadku. .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:(2009-05-28 07:58)~POLACYJA ICH SPYCHAM Z DROGI NIECH SIE ZABIJAJĄ ALBOZAJEZDZAM DROGE JUZ PARU POSZŁO W KRZAKI TO NAFOTACH TO WIESNIAKIOGI(2009-05-28 10:02)~narratorPOPIERAM! Solidarnie zajezdzajac droge (ale tylkotym co szaleja). Normalnie jak jada to mnie torybka. Ale jak widze w lusterku ze idiota siepopisuje to nie ma juz mozliwosci by mniewyprzedzic (2009-05-28 09:52)~zebrazabitego bandyty na motorze ! Powinno się ichtępićjak wszy !kierowcy samochodów(2009-05-28 06:34)~kostuchaspychajcie bandytów do rowów niech gryzą ziemietylko tak można plage wytępić ludzie potrzebująnarządówTakie o to mamy w Polsce MOTORYZACYJNE ŚREDNIOWIECZE...Mieliśmy niedawno taką sytuację wracając z Żywca, łysy pacan w zielonej calibrze z Katowic z blond solarem i malutkim dzieckiem w foteliku narażał bezpieczeństwo dziecka byleby tylko nie dać nam siebie wyprzedzić i zajechać drogę na chama.Zawiść ludzka nie zna granic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:(2009-05-28 07:58)Mieliśmy niedawno taką sytuację wracając z Żywca, łysy pacan w zielonej calibrze z Katowic z blond solarem i malutkim dzieckiem w foteliku narażał bezpieczeństwo dziecka byleby tylko nie dać nam siebie wyprzedzić i zajechać drogę na chama.Zawiść ludzka nie zna granic.
Ja wiem, ze sie tak nie powinno robic ale kiedys wracalem z kumplem ze zlotu jeszcze w polsce jak mieszkalem i koles nam golfem 3 kombi tak robil. Kumpel tak sie wkur..... ze nadlozylismy ponad 100 km jadac za kolesiem az pod dom. I nie dosc ze zarobil z dynki to jeszcze lusterek bocznych go pozbawilismy.....Wiem, ze to przesada moze ale tak pacan wyrabial ze krew nas zalala siarczystaPS. Ja rozumiem, ze sa debile motocyklisci ale to mniejszosc jest i krew mnie zalewa jak jeden z drugim doprowadza do takich sytuacji gdzie nieraz mozna niezle ucierpiec bedac kompletnie nie winnym.A co do debili to u puszkarzy przewaga jest niemilosierna glupoty..To tyle odemnie bo mnie szlag trafil nagly przez ten artykul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt faktem pojęcie o jeździe raczej mieli, udawać się może, ale troszkę z tymi ćwiczeniami mogli odpuścić chociażby nie kłaść się po winklach obok samochodów na zakręcie. pusta droga jedź, barierkę się wyprostuje oby tylko się dobrze skończyło po ewentualnym kukuPozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co oni takiego zrobili co? Fajne winkle to se latają. Bo na gumie poleciał troche?niestety co do komentarzy to mamy nieźle poj...bne społeczeństwo.Cóż ....taki kraj....Był czas przywyknąć.....Zresztą niedawno na wiślance zakozaczył nam jeden pajac w Audi z rodziną w środku.Kolega postanowił sprawdzić na ile ten idiota pójdzie żeby sie nie dać Cbr'ce 900rr. Dla nas to był zwykły test..... ale dla idioty w audi to była mega wygrana.Żal mi takich ludzi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawda jest taka ze w prawie kazdym miescie znajdzie sie prostka i winkle gdzie ktos czasem lubi pogumowac i pocwiczyc kolano, jak sie zbierze wiecej osob i ktos nakreci filmik i da na YT to mozna robic kolejny reportaz, i tak kazdego dnia to samo, az cale spoleczenstwo nas znienawidzi za samo posiadanie motocykla.pewnego dnia przy wyciaganiu drobnych z kieszeni zeby zaplacic za gazete przy kiosku wypadnie Ci dowod rej od moto to dostaniesz takie baty i okopia ci mache ze sie nie pozbierasz.... tak bedzie za pare lat przy takiej nagonce na motonitow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...pewnego dnia przy wyciaganiu drobnych z kieszeni zeby zaplacic za gazete przy kiosku wypadnie Ci dowod rej od moto to dostaniesz takie baty i okopia ci mache ze sie nie pozbierasz.... tak bedzie za pare lat przy takiej nagonce na motonitow.
Juz sie tak nie rozkrecaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na filmiku nie doszukałem sie niczego nagannego...to że chłopaki jadą na winklu kładąc sie na kolano z dopuszczalną tam prędkością 70 km/h niczego nie dowodzi, albo że na koło sie motocykl wyrwie przy włańczaniu do ruchu na przelotce, jedynie to operator kamery powinien dostac zjebe za stanie w niedozwolonym miejscu-na środku zakopianki, a wypadek motocykla z pewnością był spowodowany dziurawą polska nawierzchnią i piachem naniesionym przez traktor, osobiście złożyłbym w tej sprzwie zażalenie do zarządcy tego odcinka drogi!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.