Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Harley-davidson Demo Truck Tour


a

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To co panowie, może kebab w Sosnowcu ? ;p Co do wibry XR 1200 - jak dla mnie rewelacja ;D i idzie na koło, co nie Jaca ;p
Ja bardzo chetnie pisze sie na kebaba. Zreszta mamy jechac na jakies bagna trolu A idzie na kolo, idzie Pozdro i szacunek za jazde
Przy kebabie dalej stoi Jacy laska i do tej pory śmieje się z kawału, który opowiedział
jak sypac zartami to tylko najlepszymi! Ciekawe czy do teraz tam stoi i ma polew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo chetnie pisze sie na kebaba. Zreszta mamy jechac na jakies bagna trolu A idzie na kolo, idzie Pozdro i szacunek za jazde jak sypac zartami to tylko najlepszymi! Ciekawe czy do teraz tam stoi i ma polew
No trolandia czeka na Was ;D tylko może weżmiemy kłady bo bagna są w środku lasu ;> Szkoda,że nie byliście w Krakowie w drodze powrotnej zrobiliśmy prawdziwy burdel na drodze ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Burdel w drodze powrotnej z Krakowa był wspaniały Maszyny jeszcze stoją,ale zapakowane na tir-a.Chyba dopiero jutro odjeżdżają.Trzeba cierpliwie czekać aż przyjadą za rok Bardzo dziękuję całej ekipie z którą spędziłem wczorajszy dzień,było bardzo miło
wzruszyłem się Karolu, ale fakt, ekipa niezle zakręcona Również dziękuję za te cztery dni, było fajnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie do tych co się znają na HD...w pakiecie demo-tour był jeden taki oldskulowy motor z pojedynczym siodłem na sprężynach...granatowy...trochę sylwetką przypominający wl-kęchyba ten:http://lh5.ggpht.com/_Zs8T19lS-fM/SgyYOqrq...76/IMG_3066.JPGco to za model?i gdzie można jakieś szersze info o nim znaleźć i foty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie do tych co się znają na HD...w pakiecie demo-tour był jeden taki oldskulowy motor z pojedynczym siodłem na sprężynach...granatowy...trochę sylwetką przypominający wl-kęchyba ten:http://lh5.ggpht.com/_Zs8T19lS-fM/SgyYOqrq...76/IMG_3066.JPGco to za model?i gdzie można jakieś szersze info o nim znaleźć i foty?
http://media.nextautos.com/wp-content/uplo...ss-bones-hl.jpg ten ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cross Bones™ WYMIARYDługość 2330 mmWysokość siedzenia (1) Obciążony 676 mmPrześwit 125 mmKąt pochylenia główki ramy / Wyprzedzenie 32° / 160.0 mmRozstaw osi 1630 mmTrack Width -Pojemność zbiornika paliwa 18.9 LObjętość oleju 3.31 LWaga Bez płynów 318 kgGotowy do drogi 333 kgŁadowność bagażu Pojemność -Waga - NAPĘD (2)Silnik Chłodzony powietrzem, Twin Cam 96B™Pojemność skokowa 1584 ccmŚrednica x Skok tłoka 95.3 x 111.1 mmMoment obrotowy 120 Nm @ 3300 RPMSystem paliwowy Elektroniczny, sekwencyjny wtrysk paliwa (ESPFI)Stopień sprężania 9.2:1Zużycie paliwa na 100 km ESPFI 4.4 poza miastem / 6.7 miastoPrzełożenia 1 bieg 9.3122 bieg 6.4213 bieg 4.7744 bieg 3.9265 bieg 3.2796 bieg 2.790 PODWOZIEHamulce Jednotłoczkowe na przodzie i dwutłoczkowe na tyłMax. przechył boczny (wg SAEJ1168) 27.6° / 27.1°Wydech Chromowany, skośnie ścięte tłumiki, jeden nad drugim CENY / Lakier / OpcjaCeny Solid 19 595Pearl 19 855Two-Tone -Kolorystyka Custom -Opcjonalne koła -Opcja ABS -Opcja ABS -Tempomat - Ceny wyrażone w EUR.Płatność w PLN przeliczona po kursie sprzedaży EUR w dniu zakupu motocykla.Podane ceny zawierają 22% VATWszystkie modele posiadają 6 stopniową skrzynię biegów (modele VRSC i Sportster 5-cio stopniową) i pas napędowy z włókien węglowychWszystkie modele objęte są 24 miesięczną gwarancją bez limitu przebiegu.Cena zakupu zawiera 12 miesięcy członkowstwa w HOG, 12 miesięcy HOG Assistance na terenie Europy.(1) Przy obciążeniu ok. 82 kg.(2) Zaleca się stosować paliwo o liczbie oktanowej 95 lub więcej.(3) Wartości nominalne.(4) Standardowe lub opcjonalne koła/felgi.(5) System zabzpieczeń zawiera immobiliser i syrenę.(6) Ilość motocykli w poszczególnych kolorach może być ograniczona.Producent zastrzega sobie prawo do zaprzestania produkcji któregoś z modeli, lub zmian w specyfikacji technicznej bez uprzedzenia.Uwaga!Specyfikacja techniczna i dostępność prezentowanych motocykli może się różnić od stanu faktycznego ze względu na uwarunkowania prawne, stany magazynowe, terminy dostaw.© 2001 - 2009 H-D. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Burdel w drodze powrotnej z Krakowa był wspaniały Maszyny jeszcze stoją,ale zapakowane na tir-a.
szkoda, szkoda, ze mnie on niestety ominal Heritage niestety nie dal rady w mojej grupie, to juz praktycznie pod koniec dnia, a to wszystko z racji tego, ze postanowilem przejechac droga o wiekszym stopniu ryzyka dla mniej doswiadczonych motocyklistow, czyli z zakretami ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.