Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Motocyklista Wjechał W Drogę Krzyżową, Jedna Osoba Nie żyje


rakotworczy

Rekomendowane odpowiedzi

Prosze bardzo:czarno na bialym wszystko ustalone http://www.policja.pl/portal/pol/1/39240/N..._drogowych.htmlJesli siofer bys dokladnie czytal posty (post 39) to bys zauwazyl ze o tym ze gosc byl pijany dowiedzialem sie z telewizji bo wypowiadal sie policjant, ktory stwierdzil ze po badanich mial iles tam promili we krwi czyli teraz juz wiadomo ze to bylo 1,3 promila i dopiero jak to uslyszalem to zaczalem bronic swej racji bo mialem dowod z ktorym, do dzis, nie moglem sie z wami podzielic bo nie potrafilem znalezc tej relacji w necie.Bez tablicy, bez uprawnien (te 2 tez moge juz potwierdzic no chyba ze bedziecie sie czepiac ze policja klamie). I tak samo jak ty giemul uwazam takiego czlowieka za kompletnego kretyna. Nie chce byc bardziej swiety niz papież ani nie podchodze do tego jak moher (spoko giemul, ja cenie szczerosc), poprostu sie upieram przy swoim bo wiem co slyszalem.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja na sezon pielgrzymkowy to bym chętnie założył dwie kosy po bokach i walił w te baranie tłumy na pełnej prędkości . Krew by się lała a mi by się serce radowało ! WYPAD Z ULICY , POMAZAŃCY !! Może tak dla odmiany my raz w roku sobie będziemy po kościele jeździć pomiędzy ławkami ???
Krótko i na temat:Kiedy zbiórka i kaj?
Ogółem słabość ogarnia - za 7 dni na Jasnej Górze to wszyscy będą...
ekhm, ekhm....Nie wszyscy....
A właśnie najbardziej mnie tu podkurw*a ten niby katolicyzm na pokaz , nie mający W OGÓLE pokrycia w podejściu do ludzi i życia na co dzień .
Samo prowda...
Idac waszym ograniczonym tokiem myslenia moze powinni zabronic poruszaniu sie orszakowi pogrzebowemu po drodze. Najlepiej niech biora trumne na bark i zapie*dalaja chodnikiem...
JACA NA PREZYDENTA!!
Wujek był starszym człowiekiem spokojnym i uczciwym, zapałcił życiem za to że był religijny i poszedł na Drogę krzyżową.Gdzie tu sprawiedliwość?
Wyrazy współczucia...Ino chciołbych Ci wyjaśnić.Religia nie mo nic wspólnego ze sprawiedliwością...Niestety.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idac waszym ograniczonym tokiem myslenia moze powinni zabronic poruszaniu sie orszakowi pogrzebowemu po drodze. Najlepiej niech biora trumne na bark i zapie*dalaja chodnikiem...
Jaca w krajach o nieco wiekszej kulturze do wozenia zwlok uzywa sie karawanow a nie koni czy tragazy.Nikt nikomu nie nakazuje aby trumne niesc chodnikiem wiec sorry ale Twoj przyklad kuleje.Jako, ze jestem i motocyklista i katamaraniarzem wydaje mi sie, ze jestem bezstronny.O ile kiedys na na 1000 mieszkancow przypadal statystycznie jeden samochod to od tamtego czasu nieco sie w PL zmienilo. To, ze wiara I obyczaj sa takie a nie inne nie zmienia postaci rzeczy, ze mozna by pokusic sie o przemyslenie niektorych spraw. Moze zaczniemy od tego, ze gdy Wojtyla zostal papierzem, Polacy po prostu ***ocenzurowano*** Kazdy z nich pragnal sie z nim utozsamic i byc bardziej swieztym od niego samego. To, ze ja osobiscie mam do tej “ wiary “ inne podejscie niz WY to moze inna bajka, mimo tego kazdy ma prawo wyjsc z domu aby demonstrowac czy brac udzial w procesji. Inna bajka jest aby zdac sobie sprawe z tego co sami wpajamy swoim dzieciom – Jezdnia nie jest do zabawy i spacerow, nawet przy dobrym zabezpieczeniu. Zawsze istnieje mozliwosc, ze cos sie moze stac, a skutki beda tragiczne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta sprawa ma swojego "bohatera" i jest nim niestety Debil na motocyklu . Fakt niestety . Jaca - Ale faktem jest również , że (moim zdaniem ) spacerowanie po ulicy jest proszeniem się o kłopoty , a już robienie tego o godz 21.00 z grupką starszych osób , to w ogóle jest nie mądre maksymalnie i też wymagało by zastanowienia się nad swoim zachowaniem , czy nie naraża się zbytnio ludzi na niebezpieczeństwo .Ja osobiście temat uważam za wygadany .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.