Jump to content

zwierzak78

Użytkownicy
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by zwierzak78

 1. Czuję się prześladowany przez kler, gdzie bym nie chciał jechać to ksiądz i msza. Do Chudowa pojadę po mszy.
 2. Masakra z tymi rozpoczęciami. Każde jest pod jakimś kościołem to rozpoczęcie nawet pod dwoma. Masakra nie pasuje mi taka impreza.
 3. Też się tam wybieram jak by ktoś jechał z Bytomia to możemy razem śmignąć.
 4. Wybieram się tam pierwszy raz. Są dwa zloty w częstochowie 12 i 18 stego. Powiedźcie który to jest ten właściwy tzn. ten na którym jest najwięcej motocyklistów świecenie maszyn itd ?
 5. Witam po dłuższej nieobecności. Temat zlotu w/g mojego pomysłu upadł. Jak już pisałem wcześniej zespoły, scena itd, mają swój terminarz imprez. Przedstawiłem miastu kosztorys takiej imprezy, i nalegałem o szybką decyzję . Strasznie się ociągali. Zaczęły się pytania " a ile Was będzie", k...źwa jak ja na to miałem odpowiedzieć? A czas leciał. Rozmawiałem z Prezydentem miejscowego MC, okazało się ze oni też organizują imprezę pt. "Motoserce" i własnie w Bytomiu 25.04. Więc z tą datą wszedłbym im w paradę, ponadto też starali się o dofinansowanie z miasta. Termin jaki jeszcze miałem w głowie to 11.04. Ale to już wo gule kosmos czasowy Poza tym jak widzę co jest za oknem to dobrze ze odpuściłem bo bym osiwiał do reszty ze zmartwienia że nikogo nie będzie. Jedynie co mogę teraz napisać to to ze przepraszam za zamęt jaki wprowadziłem i nadzieje jakie niektórym z Was dałem. Jeśli macie trochę czasu 25-go to wpadnijcie na "Motoserce" organizowane przez Invaders MC. Będę tam też może się poznamy i wymyślimy coś wspólnie kiedy raz Mam czerwonego ubranego Vulcana 800A jak by mnie kto szukał.
 6. Planuję to na 25.04.2015. Z tymi terminami to łatwo nie jest bo za późno o tym pomyślałem i dograć scenę i zespoły tak żeby wszystkim pasowało to łatwo nie jest Ale rozmawiam. Jak jest w tym terminie scena to musi być inna bo zespół ma inne wymagania itd. Wstępny koszt i plan przesłałem do koleżanki z rady miasta i czekam na odpowiedź.
 7. Wysłałem wstępny zarys, zobaczymy co powiedzą. Na razie mam zaklepaną scenę nagłośnienie zespoły Cree i Alcoholica, kible i inne pierdoły typu barierki. Rozmawiałem też z Oberschlesien i Łowcami.B wszystko zależy ile miasto da kasy. Zaproponowałem aby imprezę na muszli obiletować (motocyklisci i plecaki free) w granicach 10zł od łebka. Moze dzięki temu ze w ten sposób miastu się zwróci część kosztów przychylniej na to spojrzy. Zobaczymy co z tego będzie. Chciałbym to zrobić dobrze.
 8. Mam wstępną zgodę Prezydenta Bytomia. Teraz siedzę i spisuję koszty, scena kible zespoły itd
 9. Napisałem do znajomej z rady miasta o pomyśle zobaczymy co odpisze. Generalnie chciałbym to zorganizować w muszli koncertowej parku miejskiego. Zagrały by z dwa trzy zespoły, jakiś ogródek piwny, kiełbaski. Oczywiście parada ulicami miasta. Jeżeli ktoś ma jakieś znajomości które mogły by w jakiś sposób pomóc to piszcie.
 10. Może zorganizujemy jakieś rozpoczęcie w Bytomiu. Z tego co kojarzę to nie ma tu takiej imprezy, a przydała by się w tym smutnym mieście.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.