Jump to content

lechu83

Użytkownicy
 • Content Count

  24
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

1 Follower

About lechu83

 • Rank
  Podglądacz

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • From:
  Gliwice
 1. Mamy jedno miejsce w Garażu na Jagiellońskiej pod "Panoramą" Jeżeli ktoś jest chętny proszę na Priv
 2. Ja również polecam Daniela z Rudy. Robił mi w lato CBR-kę.Chłopak zna się na rzeczy i nie kasuję kosmicznych kwot jak "konkurencja" z Gliwic
 3. Również polecam Daniela "Czarną Owcę"
 4. Mi też reanimował sprzęta i naprawdę jestem zadowolony! Uderzajcie do niego z problemami, naprawdę wie co robi. Nie jest typem "wymieniacza wszystkiego co podejrzane". Ceny i jakość pracy rewelka, jak najbardziej polecam.
 5. Witam! My też mamy ciągle jedno wolne miejsce w garażu przy Jagiellońskiej. 70zł miesiąc. Parking strzeżony pod Allior bankiem.
 6. Wielkie dzięki!! Jutro o 10:00 wyruszamy
 7. Poszukuję pilnie kogoś kto ma busa z pasami i podjazdem do transportu motocykli. Jutro albo pojutrze muszę z Wisły odebrać motocykl, miałem mieć auto z hakiem i wynająć przyczepkę ale się wysypało...
 8. Podobno w ofercie firmy Wurth są tuleje naprawcze do świec, ale to już trochę rzeźba. Wolę kupić użykę i wymienić.
 9. No żeczywiście dzięki, jeżeli będzie potrzeba to może pomóc. Najpierw musze załatwić transport moto z Wisły i je rozłożyć zobaczymy co tak naprawde się stało.
 10. Też tak właśnie myślę przytargam go więc do Gliwic. Tym bardziej że nie znalazłem na necie żadnego serwisu moto w okolicach Wisły. Jaki może być koszt takiej regeneracji głowicy?
 11. Witam Dzisiaj podczas wycieczki przy solidnej przygazówce dzwięk mojej F4 zmienił się jakbym jechał chopperem. Zatrzynałem się na poboczu i okazało się że wypadła mi jedna świeca i leży nad głowicą. Gdy próbowałem ją wyciągnąć wpadła cała do środka głowicy! Nie miałem żadnych narzędzi żeby zobaczyć co tam się stało. Motocykl stoi w Wiśle i nie wiem co robić, czy ściągać go do Gliwic czy robić Tam? Góra silnika pewnie do wymiany
 12. W tym momencie jest nas dwóch. Cena garażu to 210 zł czyli wyszło by po 70 zł na miesiąc. Mamy swoją kłódkę i każdy ma swój klucz. Parking jest strzeżony.
 13. Witam. Mamy jedno miejsce na moto w garażu na ul. Jagielońskiej (pod allior bankiem) tel 508-487-670
 14. Na parkingu strzeżonym pod allior bankiem ul. Jagielońska. Moze być od maja nie ma problemu
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.