Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

3 sierpnia V Przygraniczne Spotkanie Motocyklistów


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Już teraz mam przyjemność zaprosic wszystkich miłośników jednośladów i dobrej zabawy do udziału w V Przygranicznym Spotkaniu Motocyklistów w Skrbeńsku ( jak co roku przy Cafe Barze Relaks)

 

 

Impreza odbędzie się 3 sierpnia !!!

 

Już teraz zarezerwujcie sobie termin :)  Na wszystkich czeka mnóstwo atrkacji i jeszcze więcej wrażeń :)

 

 

WIĘCEJ INFORMACJI JUŻ WKRÓTCE !!!

 

 

Zapraszam w organizatorów:

 

*Pan Gerard Jergas - Cafe  Bar Relaks  w Skrbeńsku

 

*Sklep Motocyklowy Damir-Team S.C Autoryzowany Serwis Kawasaki z Wodzisławia Śl.

 

 

( pierszy raz najprowdopodobniej nie będzie mi dane uczestniczyć  osobiście ale za to już z małym Motocyklistą , będę z Wami  duchem ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Przepraszam że nie odposywałam ale ostatnio mój najwazniejszy "Priorytet" nie daje mi  odejśc od siebie :)

 

ten "festyn dla miejscowych" jednak co roku cieszy się coraz większą popularnością , a w tym roku jak zwyklee niezawodna ekipa z Burgmanii  powiększa się i goście z Dolnego Śląska mają zamiar zabawić z noclegiem :)

 

Dziś byli mnie i maleństwo odwiedzić Państwo Jergas - Właściciele Cafe Baru Relaks ze Skrbeńska i Organizatorzy i sprawa wygląda następująco . Jeżeli chodzi o namioty nie ma problemu miejsca jest aż nadto . Jeżeli chodzi o bazę hotelową to najbliżej w Czechach i tutaj myślę najlepiej kontaktować się telefonicznie z Panem Gerardem Jergas on na pewno poinformuje co i jak .
namiary:
Cafe Bar Relaks Gerard Jergas
Ul.Piotrowicka 23, Skrbeńsko Gmina Godów
Telefon: 324727295



Dodam jeszcze że gościem imprezy będzie Janusz Świtaj.

 

 

Pozdrawiam Was serdecznie Ja niestety w tym roku będę z Wami mentalnie , w domu maleństwo mnie bardzo potrzebuje . Bawcie się dobrze i korzystajcie ze wszystkich atrakcji ... a w tym roku będzie się działo  !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Już od tygodnia  w czeskiej telewizji lokalnej jest mowa o  imprezie w Skrbeńsku , parada jak wspomniałam będzie wiodła przez CZechy . Na granicy będzie czekać  tamtejsza policja by eskortować paradę na rynek w Karvinie gdzie będzie  chwilowy postój , powitanie  ze strony Czeskich kolegów , lokalna tv , zdjęcia itd. po czym  pojeedziecie kontynuować  zabawę w Skbeńsku.Koledzy z klubu Star Riders  z CZech na pewno  zadbają by wszystko było w najlepszym porządku.

 

 

Jako że nie będę miała tej przyjemności by być dziś z Wami osobiście (będzie mój mąż Łukasz przez jakiś czaas na miejscu)  i współprowadzić  imprezę , mam do Was ogromną prośbę - jak co roku:  Zachowajcie wszelkie zasady bezpieczeństwa i ostrożnośći . Parada nie jest  momentem do popisów więc jedźcie tak jak na motocylowej paradzie przystało ;) miejcie oczy wokół głowy .

 

Po paradzie czeka na WAs mnóstwo atrakcji , konkursy z mega nagrodami !!!  koncerty i mnóstwo dobrego humoru !!!

 

Pozdrawiam Was serdecznie  i życzę udanej zabawy  !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.