Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Honda Hornet 600


Piter1976

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich na forum jestem nowym użytkownikiem:)

Koledzy chcę kupić Honde Hornet 600  z 2009-2012 niestety te które oglądałem do tej pory to raczej  kupy złomu, morze ktoś ma fajny motor  do sprzedania lub poleci jakiegoś sprzedawcę lub komis gdzieś na Śląsku gdzie można znaleźć godną polecenia maszynę (morze być do poprawek lakierniczych lub po lekkim obtarciu )

Z góry dziękuje .

Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kolor Czerwień/Bordo / Srebrne lagi 


Kupiłem go nowy w HONDA PLAZA
Serwisowany w 100% w hondzie (DOS TOROS TYCHY)
  --> wszystkie serwisy dokonywane zgodnie z książką serwisową HONDY

Dodatkowo
Nowe opony ( 3.5tys przebiegu)                                                                                 poprzednie Fabryczne - wymienione przy 20tyś
nowy napęd - JT / DID (3.5tyś)                                                                                   fabryczny wymieniony przy 19tyś
nowe klocki tył ( przód jeszcze spakowane ale kupione w zestawie)                            fabryczne wymienione przy 19tyś
Przebieg 24tyś


BEZ - GLEBY
BEZ - Ślizgu
BEZ - jazdy na kole
Bez - bez katowania !

JESTEM JEDYNYM WŁAŚCICIELEM I KIEROWCĄ TEGO MOTOCYKLA



Do zesstawu dodam zestaw 3x kufów tekstylnych MOTO DETAL (dwa boczne + centralny) cena ok 500zł w sklepie

Na pewno zapytacie dlaczego sprzedaję skoro taki EXTRA ... powód jest prosty zakochałem się w tej Hornetce i ból serca razem z mieszanymi uczuciami w głowie że może to już czas na coś innego bardziej turystycznego - i padło na jej większego brata HONDA AFRICA TWIN który chcę kupić.

JEDNO MOGĘ OBIECAĆ --> z drugiego końca polski w ciemno można przyjechać bez oglądania bo wiem co mam i wiem co sprzedaję.
Szanuję swój i zainteresowanych czas !!

JEŻELI SZUKASZ PEWNEGO MOTOCYKLA BEZ PRZYGÓD i PROBLEMÓW TECHNICZNYCH
ZAPRASZAM

 

601480581  cena 16.600zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.