Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Skandynawia przez Murmańsk!


Janusz1

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie! Ruszam w czerwcu! Dość luźny wyjazd bez napinki trasą Petersburg, Murmańsk, NordKapp i powrót zachodnim wybrzeżem Norwegii z zaliczeniem większości atrakcji w tym obowiązkowo 17-tki. Motocykl Transalp 700. Uprzedzam niektóre pytania!   Czas? Wystaczający! Prędkości przelotowe - właściwe. Noclegi - wygodne! Jeśli ktoś ma takie właśnie podejście do jazdy - zapraszam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Witam i przepraszam ale jakoś nie zaglądałem tu kilka miesięcy. przemek_3510 - pieniedzy trzeba nie za wiele ale karty ze dwie dobrze zasilone się przydadzą. Szczegółowy plan jest taki, że nie ma szczegółowego planu. Chcę objechać co ciekawsze miejsca bez napinki i wrócić bezpiecznie. Trasa ogólnie następująca: Świnoujście, Trelleborg, Kopenhaga, Kristiansand, Lysebotn, Ryfylke, Vossevangen, Flam, Lodowiec Briksdal, Strynefjell, Geirangen, Droga Orłów, Droga Troli, Droga Atlantycka, Droga nr 17, Lofoty, Nordkapp, Rejs statkiem do Kirkenes (jak się uda?), Murmańsk i na południe, Petersburg i do domu. Noclegi do wyboru na miejscu podczas jazdy. Jak się zmoknie to trzeba się wysuszyć w jakiejś hytte a jak pogoda i ciepło to namiot jest i się z niego skorzysta jak będzie ochota.  Rozumiem, że nie ma innych chętnych na wyjazd w tamte strony w tym terminie. Tak też myślałem i dlatego nie interesowałem się zbytnio wpisem. No ale termin sie zbliża. Ruszam jednak najpierw na Norwegię a powrót przez Rosję a nie jak poprzednio planowałem. Wyjazd 05 czerwiec rano. Jeśli kogoś będzie interesować gdzie, co i jak to pytać. Nie gwarantuję, że zaraz odpowiem ale na pewno odpowiem!  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.