Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

5-7.09.2014 - Zlot Motocyklowy Złoty Stok 2014


Rekomendowane odpowiedzi

Takie coś znalazłem. Zapowiada się ciekawie. Poniżej odnośniki:

 

"W Weekend 5-7 września, zapraszamy wszystkich Easy Riderów do tego niewielkiego dolnośląskiego miasteczka na wspólną zabawę przy rockowych koncertach.Przygotujemy dla Was pole namiotowe na terenie starego kamieniołomu. Spróbujcie swoich sił w konkurencjach zlotowych przygotowanych przez Staszka. Aby odkryć fascynującą historię tego miejsca można udać się na wycieczkę po złotostockiej kopalni złota połączonej z muzeum (w sztolni znajduje się m.in. 10-metrowy podziemny wodospad). Gwarantujemy słoneczną pogodę!! We wjeździe nie zabraknie znaczka zlotowego i naszywki.
Wiecej info na anszej stronie i facebooku :)"

 

http://www.motozloty.com/zloty/61-zloty-stok-16-18-maja-2014-r

 

https://www.facebook.com/motozloty

post-208296-0-60879400-1409774935_thumb.

post-208296-0-60879400-1409774935_thumb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Organizują bardzo fajne imprezy zlotowe - niestety nie dam rady jechać :(

 

Kto się zastanawia to polacam - trasa na zlot fajna, miejscówka też, kopalnia złota do zwiedzania. Mam nadzieje że za rok uda mi się pojechać :)

 

A'primo trasy, to z okolic Katowic lecieć tam A4 czy i dopiero odbić na Nysę czy od razu lecieć jakimiś bocznymi drogami do samego końca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tamte rejony jeździłem z Gliwic na Kędzierzyn -K, Prudnik, Nysa, Złoty Stok 

Autostradą fess nudno - chyba, że ktoś lubi. 

najlepsza trasa, często nia jeżdżę w Kotline Kłodzką ,piekny asfalt,trzeba tylko uważać na pały w okolicach Ściborza i Otmuchowa, ale są też miejsca gdzie można pocisnąć:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tamte rejony jeździłem z Gliwic na Kędzierzyn -K, Prudnik, Nysa, Złoty Stok 

Autostradą fess nudno - chyba, że ktoś lubi. 

a ja lecę za Prudnikiem nie na Nysę bo ruch, tiry i inne takie, tylko przez Głuchołazy na Mikulovice, tam w prawo i przez granice znowu przy Javorniku. Pusto, świetny asfalt, winkle, widoczki bo patelnia po horyzont i dodatkowa atrakcja - pola maku jak okiem sięgnąć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na przyszłość (jak dla mnie):

bywałem na lepszych imprezach. Na wstępie: brak blachy... To znaczy były, na zamówienie i za 30 zł... Trochę porażka jak za kawałek metalu... Drugie to brak parady. Bynajmniej ja o tym nic nie wiem i nic o tym nigdzie nie było.

Konkursy zlotowe były OK, muzyka też ale tak naprawdę więcej atrakcji to nie ma.

Bardzo ładne miasto i to co muszę polecić wszystkim to park linowy! Super sprawa, duży i porządny, warto przejechać się te 200km żeby się tam pobawić.

I od Kedzierzyna fajna trasa jest- Na Prudnik, Nysę i do Złotego Stoku.

 

Tak więc jako przejażdżka super sprawa ale sama impreza to raczej nie dla nas, za rok tam raczej nie zawitamy... To moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie organizatorzy się mało postarali bo nie znalazłem nigdzie informacji o paradzie a jak ja byłem w sobotę o 15 to blach nie było albo zamówili ich za mało albo nie wiem, wiem że wróciłem bez wzbogaconej kolekcji. Miejscówka owszem, ciekawa tym bardziej że był megafajny park linowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.