Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Katowice ul. Krakowska 203 - Friendly


TomekSV

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem polecić Pana mechanika, który znajduje się przy sklepie motocyklowym Kawaler Sp. z o.o. Krakowska 203 40-393 Katowice. Ekipa która się odkleiła od OlekMotocykle z Rozdzieńskiego. Pomocny, fachowy i sympatyczny gość, który pomagał mi przy większych tematach jak i bzdetach. Zdecydowanie FRIENDLY. Jeżeli ktoś chce kontakt bezpośrednio do niego to zapraszam prywatnie.

Polecam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...

Witam Wszystkich. Założyłem to konto po to by ostrzec innych motocyklistów przed "mechanikiem" który rzekomo naprawia nasze motocykle w Katowicach przy ulicy Krakowska 203. Otóż na początku może i wydawać się sympatyczny ale po pewnym czasie wychodzi szydło z wora. Przywiozłem mu motocykl ponad 3 tygodnie temu na wymiane  uszczelki pod pokrywą zaworów. Oczywiście przyjął go bez problemu i powiedział, że ma troche pracy ale maksymalnie do końca tygodnia motocykl bedzie do odbioru. minęło już ponad 3 tygodnie a motocykl jak stał tak stoi!!! A kiedy dzwonie i pytam się kiedy będzie do odbioru to krzyczy i przeklina, że jak mu będę tak dzwonił i odrywał od pracy to go nie zrobi. Dodam jescze tylko, że pracuje tam sam. Nie ma nikogo do pomocy bo pewnie mu szkoda płacić jakiemuś pracownikowi. A i ciężko w ogóle go tam zastać ponieważ przychodzi na którą chce i więcej go nie ma na warsztacie jak jest. No cóż... Ja już na pewno tam nie zawioze motocykla. A jak wy zrobicie to już wasza sprawa. Pozdrawiam LWG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.