Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Transport motocykla za granicę


Mjut

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Czy wie ktoś jak ogarnąć w miarę dobrej cenie transport motocykla(Kawasaki GPZ 500) za granicę(Holandia)? Spędzę za granicą najbliższe miesiące i nie chciałbym tracić przez to swojego pierwszego, pełnego sezonu. Cały czas szukam w internecie ciekawych ofert, czy coś. A może ktoś z forum już załatwiał coś takiego, bądź wie coś na ten temat.

 

Będę wdzięczny za każdą pomoc! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest nieco ponad 1100km od miejsca mojego zamieszkania. Sam nie wiem, ile taki transport może wynieść dlatego też fajnie by było, gdybym znalazł osobę która w okolicy akurat ma trasę i wolne miejsce na pace. Nie wiem, ile chciałbym przeznaczyć na taki transport. Dopiero zacząłem szukać i chcę zapoznać w cenach. : D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy pogadać w jakiejś spedycji czy firmie transportowej. Holandia to czesty kierunek, a w naczepie tira często jest jeszcze miejsce. Tylko dlugi najazd musialbys sobie dorobić lub kupić. Identycznie w druga stronę, wystarczy na parkingu autostradowym w holandii pogadac z polskimi kirowcami tirów. Jak mają miejsce i jadą do polski to kwestia ceny. Osobiscie wolałbym kupic w holandii jakiś starszy motor np za 1000 euro. jak dobrze poszukasz kupisz fajny motor w dobrym stanie. Za sam transport gpz w dwie strony kupilbys inna starsza 500 ke na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy pogadać w jakiejś spedycji czy firmie transportowej. Holandia to czesty kierunek, a w naczepie tira często jest jeszcze miejsce. Tylko dlugi najazd musialbys sobie dorobić lub kupić. Identycznie w druga stronę, wystarczy na parkingu autostradowym w holandii pogadac z polskimi kirowcami tirów. Jak mają miejsce i jadą do polski to kwestia ceny. Osobiscie wolałbym kupic w holandii jakiś starszy motor np za 1000 euro. jak dobrze poszukasz kupisz fajny motor w dobrym stanie. Za sam transport gpz w dwie strony kupilbys inna starsza 500 ke na miejscu.

Często tutaj w okolicy jeżdżą weekendami firmy przewozowe to zapytam. Motocykla na miejscu kupić nie chcę, bo chcę jeszcze skorzystać z tego sezonu i przyszły rozpocząć z CBR F4i już. ;) A co do powrotu to już raczej wrócę na dwóch kółkach. :P

 

Bety kurierem a Ty na moto :-)

Sęk w tym właśnie, że jestem teraz za granicą. Może na weekend znajomy pojedzie do Polski to uda się go zabrać. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.