Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Wyjazd na otwarcie sezonu w Częstochowie 2014.04.13 spod Szafrana (Czeladź)


Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkich chętnych na wspólny wyjazd na otwarcie sezonu w Częstochowie w niedzielę 13.04.2014 informuję, że zbieramy się do godz. 8:00 i startujemy. Jakby ktoś miał się spóźnić, a chciałby żeby reszta poczekała podaję namiar tel: 786247987(tylko bez przegięć). Mam nadzieję, że pogoda dopisze i motocykliści również. Pisać kto się wybiera. LWG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wymyślam imprez(kto inny to robi), po prostu chcę tam być (mam swoje powody), chcesz to przyjedź, a jeśli nie masz ochoty tam jechać to zobaczymy się przy innej okazji. Ja w każdym razie jadę, a miło mi będzie jechać w towarzystwie innych znajomych i tych, których jeszcze nie miałem przyjemności poznać. W grupie raźniej i fajniej. A tak na marginesie co masz przeciwko poświęceniu motocykla na otwarcie sezonu ?? Każdy otwiera sezon jak uważa to za słuszne i gdzie ma ochotę. Ja chcę tam i walą mnie kłótnie o to kto, czy i gdzie postawi swój stragan. Nie wiem czy dobrze kojarzę, ale też tam byłeś któregoś roku więc ... Mała poprawka "My" tzn wszyscy, którzy: mają ochotę tam jechać i chcą jechać w grupie i reszta im pasuje. Może być ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jadę + dwóch kumpli na moto jak nie będzie lać, także wstępnie możesz doliczyć do grupy 3 maszyny. Tylko godzina 8 to nie wiem czy nie za wcześnie.  Z tego co czytałem zlot jest o 12 a parada o 10. Nie wiem czy się pchać na paradę, bo przy takiej ilości maszyn to dojazd w korku średnio widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechałem dwa razy w paradzie i było ok. Godzina 8ma ze względu na prędkość dojazdu, która może być ograniczona do (przypuszczam) max 120km/h i problem z wjazdem do Częstochowy (dwa lata do tyłu impreza przyciągnęła około 36tys motocyklistów). Trzeba pamiętać, że mogą jechać w grupie osoby początkujące. Pamiętajmy też o spóźnialskich. W założeniu 15 minut poczekamy na nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.