Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Praca

Adamur

Rekomendowane odpowiedzi

Jest praca dla motocyklistek , motocyklistów.

 Firma Motohybrid poszukuje pasjonatów do pracy w salonie motocyklowym.

Zakres obowiązków :

- obsługa Klienta w salonie

- obsługa Klienta telefonicznego

- posprzedażowa obsługa Klienta

- obsługa programu sprzedaży

- kompletowanie i obsługa zamówień

Wymagania :

-zorientowanie na Klienta

- sprawna obsługa komputera

- znajomość dowolnego programu obsługi sprzedaży

- poruszanie się po zagadnieniach technicznych

- zdyscyplinowanie i dobra organizacja pracy

- dokładność i uczciwość

-prawo jazdy Kat. A

-znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Dodatkowe atuty :

- doświadczenie w sprzedaży internetowej

- wykształcenie techniczne

- motocyklista, motocyklistka ze znajomością branży motocyklowej

- podstawowa obróbka zdjęć

Oferujemy :

- stabilność zatrudnienia

- umowa zlecenie na okres próbny

- wynagrodzenie proporcjonalne do  zaangażowania i wyników

-szansę na dalszy rozwój zawodowy i podwyższanie kwalifikacji

-szkolenia personalne i produktowe

- miejsce pracy Zabrze

Aplikacje (CV ze zdjęciem + list motywacyjny) prosimy nadsyłać na adres: [email protected]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Dodaj nową pozycję...

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.