Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

15-17.08.2014 Moto Gp Brno 2014 tanie bilety tylko do 15 stycznia


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Kilka ludzi mi mówiło że sektor C należy wybrać i też tak zrobie.

 

Do "sylwes8" nie wiem jeszcze jak rozegram pobyt w Brnie. Piatek napewno nie będę, pozatym nie wiem czy będę spał w samochodzie (mam kombika) czy wróce do domu w sobote i znowu przyjade w niedzielę rano. Jesli pojade sam to nie będę brał namiotu. Jeszcze nie wiem czy można na parkingu spać w samochodzie :-)

 

Do "jerzo" ilu Was jedzie z Żor? Jak planujecie wyjazd? Jakbym jechał na moto to można się dołączyć?

 

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Żor jedziemy w 4 osoby, nie ma problemu żeby do nas dołączyć, być może będzie jeszcze ktoś z forumowiczów bo pamiętam że kilka osób zgłaszało chęć wspólnego wyjazdu.

Wyruszamy w piątek z rana chcemy się rozbić na polu namiotowym i pójść na tor oglądać treningi.

Szczegóły dogadamy tuż przed wyjazdem.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Cześć, 

 

Podpinam się do dyskusji. 

 

Jerzo napisz więcej info odnośnie pola namiotowego, czy trzeba rezerwować miejsca, adres itd. 

 

Z góry dzięki za pomoc. 

 

Tomek

Witaj Tomek

Pola namiotowego nie trzeba rezerwować. Na miejscu załatwisz wszystko, biorą opłatę za motocykl, namiot i osobę.

Nie pamiętam dokładnie ale wychodzi po ok 70zł/na osobe za 1 dzień. Mam na myśli pole namiotowe camp Start (Kyvalka) przy zjezdzie nr 182 z autostrady D1.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Jerzo mam pytanko:

Jak jedziecie na moto to gdzie zostawiacie kaski, kurtki itp? Chyba nie idziecie z nimi na tor? a w namiocie strach zostawić rzeczy bo moga zginąć :-)

Ja dojade na Camp Start w sobote miedzy 8 a 9 rano, mam nadzieję że będzie jeszcze miejsce, jeszcze nie wiem czy na moto czy samochodem.

Może znajde Ciebie na campie i przywitam się (poszukam gixera na Żorskich blachach, chyba że jakoś inaczej).

Jade sam bo moja ekipa się rozsypała a wiadomo w kilku raźniej.

Wybieram się na secktor "C".

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaski i kurtki chyba najlepiej właśnie u kumpli w samochodzie zostawić ;-)

 

my będziemy w piątek rano, też o sektorze C myślimy, no i na Camp Start trzeba się spotkać ;-) 

 

a co do samych miejsc to w zeszłym roku przyjechaliśmy w sobotę przed kwalifikacjami i nie było problemu z dostaniem się na camping 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

W namiocie wszystko zostawiamy jak idziemy na tor (oprócz oczywiście dokumentów i portfeli). Nie słyszałem żeby komuś coś zginęło, są tam specjalne patrole i nie wpuszczają nikogo kto nie ma opaski którą otrzymuje przy wykupie miejsca na campie. policja tez się kręci i sprawdzają wszystkim dokumenty przy wyjeździe czy na swojej maszynie wyjeżdżasz ;-)

Sektor C jest jednym z najlepszych widać kilka kolejnych zakrętów i jest tam też duży ekran.

 

mica_rust

Napisałem ci kontakt do mnie na PW na campie się jakoś znajdziemy..

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jerzo, pamiętasz może przez którą bramę wchodzi się na sektor C? 

 

od piątku będziesz na Camp Start? 

Najbliższa brama do sektora C to ta przy Paddock'u pomiędzy zakrętem 6 i 7 ale ja zawsze wchodziłem najbliższą od Camp Start to jest brama przy kasach na zachód od bramy głównej - zakręt nr 19/20. Niestety dojście do sektora C to ok 2km spacer ale to jedyna słuszna droga jak się nocuje na camp start.

Będę na campie w piątek przed południem.

Poniżej link do mapy toru.

http://www.automotodrombrno.cz/en/transport

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z Zabrza, TG, Gliwic wybiera sie przez kędzierzyn na Krnov jak kolega wyżej z tym ze w sobotę?
Myśle gdzies o 9 ruszyc spod zjazdu (parking piekarnia) z A4 gliwice-kędzierzyn-Koźle (ostropa). A moze dalej na tej trasie jest jakies zebranie, o której?
Nie chce mi się jechać autostradą, droga nudna, na moim golasie wieje i na niczym innym bym się nie skupiał.
Sprawa nr 2: jeśli ktoś malby miejsce w namiocie i chciał kogoś przygarnąć to jestem chętny :D mam namiot, nawet materace ale oczywiście nie mam jak ich zabrać.
Dawid

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.