Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

15-17.08.2014 Moto Gp Brno 2014 tanie bilety tylko do 15 stycznia


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zgodnie z coroczną tradycją zamieszczam link do stronki gdzie można już kupić bilety na moto gp Brno 2014.

Impreza odbędzie się w dniach 15-17 sierpień 2014.

Moto gp Brno 2014 to największa impreza tego typu tak blisko naszego kraju.

Atmosfery tej imprezy, a zwłaszcza tego co się dzieje na kempingu przy torze nie trzeba reklamować, to po prostu trzeba zobaczyć na własne oczy.
Tegoroczne ceny biletów są identyczne jak rok temu, w przedsprzedaży 52 EUR za bilet na cały weekend a jak się wybierze płatność w koronach to wychodzi ok 200 zł.
Trzeba się spieszyć bo po 15 stycznia bilety drożeją potem będą kosztować 90 EUR!

https://tickets.brno-circuit.com/en/TICKETS/Grand-Prix-Czech-Republic-2014/?cur=0〈=1

Jak zwykle będziemy jechać ekipą z Żor i okolic.

Zapraszam, więcej na motogp.com

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey w zeszłym roku chciałem pojechać, ale że moto świeżo kupione, więc nie maiłem do tego głowy wtedy.

Chciałbym pojechać w tym roku i liczę pocichu na pomoc. Możesz mi dokładnie opisać jak wygląda taki wyjazd począwszy od kupna biletu po sam wyjazd w sierpniu.

 

Jak zamawiacie bilety, w jakim sektorze na ile dni. Czy bilety odbiera się na miejscu czy przysyłają do domu?.

 

Możesz mi w tym pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Robert79

Na moto gp w Brnie byłem już 3 razy, impreza jest przednia, zwłaszcza atmosfera na polu namiotowym.

Kupujesz bilet na stronie, którą podałem, można płacić przelewem lub kartą kredytową. Ja zawsze kupuje bilet na trybuny BCDEFG bez miejsc siedzących, tzw. general admission. To najtańsza opcja i można zasiąść a nawet zalegnąć na kocyku w dowolnym miejscu danej trybuny. Bilety są w formie elektronicznej, dostaniesz je e-mailem, trzeba tylko wydrukować i zabrać ze sobą. Na torze skanują kod kreskowy i wchodzisz na zawody. Można też je kupić na miejscu ale są dużo droższe niż w przedsprzedaży, ja zawsze kupowałem z wyprzedzeniem. Ostatnio jeździmy ekipą w kilka maszyn, jak by pogoda była bardzo paskudna to jedziemy samochodem. W tym roku planujemy żeby ktoś pojechał samochodem nawet jak będzie pogoda, bo można wtedy łatwiej zabrać namioty i bagaże. Droga do Brna jest dość prosta i nudna prawie cały czas autostrada, potem już tylko kibicowanie w dzień a w nocy impreza i tak cały weekend.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Byliśmy w Brnie  w zeszłym roku po raz pierwszy ;-) na Camp Start dotarliśmy w sobotę przed kwalifikacjami i wtedy za nocleg zapłaciliśmy około 200 koron, czyli wówczas 32 zł ;-) Jak już wyżej pisano, atmosfera na polu namiotowym znakomita. W tym roku planujemy się zjawić już w piątek ;-)

Robert79, możesz napisać w jaki sposób płaciłeś w koronach? 

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bilety na pewno drożeją po 15 stycznia. Tak jest napisane na oficjalnej stronie motogp oraz na stronie toru w Brnie. Tak samo też było w zeszłym roku.

https://secure.motogp.com/en/Race+Tickets/Events+Info/CZE

Ja już kupiłem bilety, płaciłem kartą kredytową, jest dość znośny kurs korony więc wychodzi ok 182 zł za ten najtańszy bilet.

Bilety można odsprzedać dostajesz link i ściągasz tzw. e-ticket w formacie pliku pdf z kodem kreskowym, który skanują przy wejściu na tor. Tożsamości nie sprawdzają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POMOCY!

Zamowilem 2 bilety, przypadkowo wybrałem płatność kartą kredytową a miałem dać przelew bankowy. W zakładce orders mam bilety ale nie mam jak za nie zapłacić a termin płatności jest do 20 podobno. Jest ktoś w stanie mi pomoc? Czy da sie zmienić sposób płatności? Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam ja mam nadzieje w tym roku po raz pierwszy wybrać się na Moto GP bo dużo słyszałam o tej imprezie :)  jak to jest z tymi biletami nie można ich kupić w Polsce jest opcja tylko przez internet??? Jestem z Katowic mam nadzieje że tutaj będziecie się umawiać i można się będzie do kogoś doczepić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam,

 

Piszę z zapytaniem wyjazdu na MotoGP do Brna. Rozsypała mi się lokalna ekipa na wyjazd. Chętnie bym się zabrał z kimś, bo samemu to nie fajnie. Wyjazd byłby na moto czy samochodem?

Problem polega w tym, że jechałbym tylko jeden max dwa dni, najlepiej weekend. Biletu jeszcze nie kupiłem, gdyż mieliśmy razem kupić całą ekipą. Planujecie namioty czy kwatere?

Jeśli byłby ktoś lub jakaś ekipa chętna to proszę o info, doczepiłbym się.

 

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.