Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Szkolenie na Torze w Starym Kisielinie 19.08.2013


YogiSc

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 19.08.13r od godz. 8-16 organizujemy szkolenie na Torze w Starym Kisielinie.
 
Szkolenie będzie odbywać się pod okiem Doświadczonego Kierowcy Wyścigowego Startującego w Wyścigowym Motocyklowym Pucharze Polski Rookie 600 oraz Mistrzostwach Polski Supersport z Teamu DuszanTeam Mirosławem Bożek.

Szkolenie Motocyklowe wraz z wypożyczalnią motocykli.

Koszt 300zł w cenę wchodzi:
- Szkolenie 8h na torze w sesjach 20 minutowych
- śniadanie
- obiad
- miejsce na polu kempingowym.

Paliwo będzie dostępne na torze, będzie mini serwis oraz zaopatrzenie w podstawowe podzespoły mechaniczne oraz odzieżowe, które dostarczane będą przez firmę Combike.

Ekipa z Motocyklowej Szkoły Vmax wyrusza w niedzielę około godziny 8-9 rano. Dojazd na spokojnie na godzinę 14-15 na miejscu delikatna imprezka i od rana jeździmy.

Osoby zainteresowane proszę o potwierdzenie uczestnictwa na adres [email protected] z dopiskiem Tor 19.08 oraz przelanie zaliczki 100zł

na konto 77 1020 2498 0000 8402 0148 7404 PKOBP
Vmax Łukasz Budniak

a to kilka fotek z ostatniego szkolenie Stary Kisielin 22.07.13

Piszcie kto ma lawetę i ile miejsc na lawecie, żebyście mogli jechać w par osób jednym transportem o zaowocuje niższą kwotą za przejazd :)

Serdecznie zapraszamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w lipcu, tyle że zapisywałem się u Mirka. Przednia zabawa, przednie szkolenie, nigdy nie przypuszczałem że po jednym da się tak jeździć na XX'ie :D

 

 

Yogi, tylko tym razem pilnujcie fotografa, żeby nie wpadł w złe towarzystwo :D

to Ty tak w xx złoiłeś owiewki??

Nasz fotograf zapowiedział że tym razem to on bedzie złym towarzystwem he he

 

 

 

Gdzie można wynając przyczepę lawetową na dwa samochody, pomożcie, może uda się zabrać wiecej sprzętów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można wynając przyczepę lawetową na dwa samochody, pomożcie, może uda się zabrać wiecej sprzętów

Na samochody to nie wiem ;) ale jak moją małą przywoziłem ze stolycy to przyczepę wynajmowałem tutaj: http://przyczepy-slask.pl/oferta/motocykle/index.html

Miła obsługa, czynne 24h na dobe bo obsługują również tamtejszy parking strzeżony, można dopożyczyć pasy za 5zł Tylko nie jechać na pałę a wcześniej najlepiej zadzwonić - ja akurat dzwoniłem dzień przed (w pt a w sb rano zabierałem przyczepę). Ta która wypożyczyłem była na 3 moto. Polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to Ty tak w xx złoiłeś owiewki??

Nasz fotograf zapowiedział że tym razem to on bedzie złym towarzystwem he he

 

 

 

Gdzie można wynając przyczepę lawetową na dwa samochody, pomożcie, może uda się zabrać wiecej sprzętów

 

 

Ano Ja tak złoiłem, po pierwszej sesji i ochrzanie od Mirasa, że zapominam o tym co Mi mówił na wjeździe  ;)

 

Dla niewtajemniczonych - owiewki porysowane bez gleby B)

http://duszanteam.pl/galeria/components/com_eventgallery/helpers/image.php?option=com_eventgallery&mode=full&view=resizeimage&folder=staryKisielin2013-07-22&file=IMG_4027.jpg

 

Również Ja Was podpuszczałem z kamerą podczas ściągania gix'a z lawety :D

 

 

 

Panie, Panowie, nie marudzić - wpisywać się i jechać. Takiego doświadczenia jak po tym szkoleniu, na ulicy nie zdobędziecie  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano Ja tak złoiłem, po pierwszej sesji i ochrzanie od Mirasa że za bardzo się skupian na kolanie a nie na wejściu w zakręt ;)

 

Dla niewtajemniczonych - owiewki porysowane bez gleby B)

http://duszanteam.pl/galeria/components/com_eventgallery/helpers/image.php?option=com_eventgallery&mode=full&view=resizeimage&folder=staryKisielin2013-07-22&file=IMG_4027.jpg

 

Również Ja Was podpuszczałem z kamerą podczas ściągania gix'a z lawety :D

 

 

 

Panie, Panowie, nie marudzić - wpisywać się i jechać. Takiego doświadczenia jak po tym szkoleniu, na ulicy nie zdobędziecie  :D

No, zejscia były ale predkosci juz niiii..... hi, ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze brałem pod uwagę tą opcję , ale podejrzewam że taka trasa zbytnio zmęczy i potem nie będę miał pełnego skupienia na torze

Poza tym w razie jakiejś gleby może nie być czym wrócić

:(

Na prawdę niema nikt miejsca na lawecie albo w busie ?

To może ktoś chętny żeby wynająć busa w 3-kę i zapakować sprzęty ?

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze brałem pod uwagę tą opcję , ale podejrzewam że taka trasa zbytnio zmęczy i potem nie będę miał pełnego skupienia na torze

Poza tym w razie jakiejś gleby może nie być czym wrócić

:(

Na prawdę niema nikt miejsca na lawecie albo w busie ?

To może ktoś chętny żeby wynająć busa w 3-kę i zapakować sprzęty ?

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkolenie się zaczyna we wtorek , więc nawet można wylecieć w Poniedziałek , ale bardziej mnie przeraża opcja jakiegoś ślizgu na torze i wtedy problem z powrotem będzie .

:(

Do tego 700km w dwie strony to w moim przypadku jest już 320zł na wachę na sam dojazd

;)

no mistrzu gratuluję obeznania z kalendarzem 20 sierpnia chyba przyjedziesz namioty zwijać  :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś się wybiera na moto, to nie przejmowałbym się trasą NA TOR i zmęczeniem na drugi dzień, tylko drogą powrotną ;)

 

Cały dzień na torze robi swoje, Ja pomimo  wygodnego motocykla turystycznego, nie porwałbym się na to, wiem jak wyglądałem wracając samochodem  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

planujecie szkolenia w innym terminie w tym roku?

niestety nie mam mozliwosci wziecia urlopu na 19 a chetnie bym pojechał na tor potrenowac ;)

tak, kolejne szkolenie odbedzie się w wrześniu, niebawem podamy konkretny termin wrześniowy.

Co do wyjazdy my jedziemy w niedziele około 9 rano

 

jesli bedziemy mieć dwa auta do pociągnięcia dużej przyczepy to mozemy wziąść max 9 motocykli.

jesli wypadnie nam jedno auto to bierzemy lawetę z przyczepą i na nią wejdzie około 10-11 motocykli plus 3 na przyczepę do busa czyli w sumie mielibyśmy miejsca dla 13-14 motocykli z czego naszych jedzie 9 więc te 4-5 motocykli moglibyśmy zabrać,ale dokładne informacje będę miał koło czwartku dopiero.

 

Jeśli by doszło do transportu motocykli to wymagamy swoich pasów transportowych min 3-4 pasy na motocykl.

Pozdro  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki , to proszę ewentualnie trzymać jedno miejsce dla mnie na przyczepie bo jeśli będzie to jadę na 100% , oczywiście pasy sobie pozałatwiam albo kupię

:)

Czekam do czwartku na konkretne info , bo nie wiem czy opłacać wyjazd skoro na razie nie mam jak się zabrać

:(

Ulik wystarczy ci śpiwór i kalimata , będzie duży namiot w którym spokojnie przekimasz w doborowym towarzystwie

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.