Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

21 Finał WOŚP - 13 stycznia Rybnik


Rekomendowane odpowiedzi

UWAGA !!!!!!!!!!!!!!!

Kochani jako organizatorka Akcji "Mikolaje na Moto-Śląsk-Mikołaje na kołach" zostala poproszona o zorganizowanie  udziału naszych wszystkich śląskich Moto Mikoląjów w 21 Finale WOŚP w Rybniku.

Wierzę, że zgłosicie się wszyscy - nie tylko wolni jeżdźcy ale i klubowicze. Mamy pierwszy raz okazję wystąpić w tak zacnej imprezie jako Moto Mikołaje a tym samym nie tylko zareklamowac nasze Aklcje  Mikołajowe ale czynnie włączyc się do dzialań 21 Finału czyli zbierać na dzieci  a to przeciez  jest cel nas wszystkich- uśmiech i radość wszystkich dzieci.

Dla tych co zechcą jechać z rejonów  Rudy Śląskiej razem z nami - jedną kolumną - wyznaczyłam godzinę i miejsce zbiórki.

13 stycznia godz.9.00 Ruda Śląska  ( Chebzie ) ul.Dworcowa 33 ( parking PKP ) - wyjazd godz.9.30

Dla tych co są z dalszych okolic- proponuję jakieś miejsce zbiórki - zależne od waszego miejsca zamieszkania i wedle waszych wspólnych ustaleń miedzy sobą.

Ważna informacja !!!!!!!!!!!

Ci którzy chcą mieć plakietki identyfikatory (  chociażby na pamiątkę ) - muszą wysłać do niedzieli - do mnie na  [email protected] adres swojego e-maila abym mogła przesłać formularz zgłoszeniowy. Bez plakietki też można wziąść udzial w  21 Finale WOŚP. Jeśli ktoś zabera ze soba kogoś drugiego to wystarczy jedna plakietka. Bezapelacyjnie wymagany jest strój Mikołaja !!!!!!!!!!!!!!!! i milo będzie widzine przystrojenie swojego sprzętu jak na Akcję Mikołaja .

Kochani - wierzę, ze spotkamy się tam wszyscy :)

Milo mi  też bedzie się spotkać się z tymi, których juz dawno nie widziałam :)

Z motocyklowym pozdrowieniem :)

Stasia "Kinga "post-183467-0-96628500-1356739875_thumb.

post-183467-0-96628500-1356739875_thumb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rebeliant po prostu zbierzemy się w doborowym towarzystwie posiedzimy pogadamy :) jak kolega wyzej napisal zrobimy hałas i pojedziemy :) i ludzie będą inaczej spostrzegać motocyklistów :) główne skrzypce będzie grałą zbiórka pieniążków na cel w/w :)) myślę że warto być :) jak miejsce pasuje zbiórki w Rybniku to ustalmy godzinę i zbierzmy się :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak - już podaję a w razie pytań to dzwońcie do mnie 513 676 199

 a teraz wszelkie info odnośnie naszego wyjazdu na 21 Finał WOŚP w Rybniku

i już cała mapa - razem z dojazdem na Rynek

 


UWAGA MOTOMIKOŁAJE Śląscy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
13-ego stycznia godz.9.00 zbiórka Ruda Śląska (Chebzie )
ul.Dworcowa 33 (parking PKP )
Jedziemy kolumną do Rybnika na 21 Finał WOŚP !!!!!!!
Strój Mikołaja wymagany !!!!!!
 Identyfikatoy do odebrania u mnie na miejscu zbiorki !!!!!!!!!!!!!!!
Osoby niepełnoletnie tylko za zgodą pisemną rodziców lub opiekuna prawnego i tylko pod opieką osoby dorosłej wskazanej przez rodziców lub opiekuna prawnego !!!!!!!
Wyjazd  godz.10.00

Kto nie jedzie z nami z Rudy Śląskiej może dołączyć do nas - tylko i wyłącznie - na trasie drogi 78 na ul.Gliwickiej na parkingu naprzeciw Cerrefoura przed Stadionem ROW Rybnik  tel do "Kukissa " 512 899 860 i z nim uzgodnić godzinę zbiórki na parkingu.

ZBIERAMY kasiorkę tak aby jechać do Jurka już z kasiorką dla dzieci- konto znowu użyczył  Jacek ElJot Lach   ING Bank Śląski oddział w Lublińcu, 93 1050 1155 1000 0090 7606 1523
Wpłacać mogą WSZYSCY- kwota wpłaty wedle swojego serca no i kieszeni -  wpłacać można do piątku włącznie
 !!!! ewentualnie na miejscu zbiórki - ja na Chebziu a Kukiss na podanym  miejscu zbiorki dla tych co nie wyjeżdżają z nami z Chebzia.

Mapa trasy -  https://maps.google.pl/maps?saddr=Dworcowa+33,+Ruda+%C5%9Al%C4%85ska&daddr=50.1891948,18.5661753+to:Stadion+MOSiR+w+Rybniku+to:Gliwicka+to:50.095944,18.5443642+to:3+Maja+to:Miejska+to:Wiejska+to:Raciborska&hl=pl&ie=UTF8&ll=50.093935,18.543495&spn=0.004439,0.011362&sll=50.093398,18.536983&sspn=0.008879,0.022724&geocode=Fd6S_wIdKgwgASk5sz5cVc0WRzFT7xrxooDR8g%3BFYrT_QIdH0wbASkN96Xj4zcRRzGwuya3Lf9Ecg%3BFauY_AIdWgcbASHicC-EmW9LgSn_1onD1UgRRzHicC-EmW9LgQ%3BFXCA_AIdx_4aAQ%3BFUhn_AId7PYaASlN2_k11k4RRzFUjw2USjiXIA%3BFV1e_AIduvYaAQ%3BFSNc_AIdoe0aAQ%3BFYJl_AIdEd8aAQ%3BFYtl_AIdWOwaAQ&oq=Raciborska&dirflg=t&mra=ls&via=1,4&t=m&z=17

 

 

 

LWG kochani :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bergu - no jasne :) będzie bardziej pewność ,ze się nie rozleci :):):) albo mniejsza :):):) no ale - kochani  jakby co to nici i igły do kufra bo to wstyd jakby co znowu popuściło tak jak na Akcjach- tym razem będziemy na wizji :)

  a słyszałam,że nam się tutaj super rybka znad morza ma pojawić :) Tomek witaj jak już tutaj jesteś i dawaj na Zlot  Pingwina jeszcze przed WOŚP-em- info o Zlocie Pingwina znajdziesz też tutaj w tym dziale "Zloty,imprezy motocyklowe " - warto zobaczyć jak się bawią Pingwiny :D

 narka wszystkim i jak zawsze w razie pytań = jestem pod fonem 513 676 199

Kinga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.