Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Rekomendowane odpowiedzi

Wiam, przeglądałem ostatnio katalog LS2 na ich stronie i zobaczyłem kask szczękowy FF386 w kolorze żółtym. Ten żółty nazywany przez nich "HiViz" to taki jaskrawy zielony kolor znany z kamizelek odblaskowych itp. Na allegro i innych sklepach internetowych kask ff386 jest dostępny za około 400zł. Jako że jestem na etapie wymiany kasku na nowy mocno nastawiłem się na zakup właśnie tego kasku. Po opiniach o LS2 które ma dobrą jakość w tej cenie i znalezieniu tego kasku w wyróżniającym się kolorze który mi się całkiem spodobał a dodatkowo zwiększa widoczność i bezpieczeństwo nastawiłem się na kupno tego kasku. Przeszukanie allegro skończyło się znalezieniem około 150 aukcji z tym kaskiem i niestety 0 sztuk w kolorze na który się nastawiłem. Wysłałem więc e-maile do około 15 sklepów internetowych w Polsce które mają ten kask w ofercie w innych kolorach z zapytaniem o możliwość zamówienia tego kasku. Odpowiedziała jakaś połowa - wszyscy zgodnie, że ten kask nie jest dostępny w Polsce ponieważ importer go nie ściąga. Jeden ze sklepów doradził mi poszukanie kasku na stronach zagranicznych sklepów internetowych. Rezultatem tego było znalezienie kilku sklepów gdzie dostępny jest ten kask ale niestety gdy w Polsce koszt wynosi około 400zł często nawet ponad to z zagranicy koszt wynosił by około 150 Euro + koszty wysyłki a więc ponad 600zł. Przy tej kwocie którą przeznaczam na zakup kasku dopłata 200zł za sam kolor to dla mnie zbyt dużo. Dlatego postanowiłem założyć ten temat i może ktoś mi pomoże w zakupie tego kasku, może ktoś ma kontakt ze sklepem w którym da się go zamówić, może ktoś jest w stanie zamówić ten kask od producenta. Mam nadzieję że uda mi się jakoś w przyszłym sezonie wyjechać na drogę w tym właśnie kasku.

post-201399-0-98211800-1356624024_thumb.

post-201399-0-07905600-1356624049_thumb.

post-201399-0-98211800-1356624024_thumb.

post-201399-0-07905600-1356624049_thumb.

post-201399-0-98211800-1356624024_thumb.

post-201399-0-07905600-1356624049_thumb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moto-akcesoriach też nie ma możliwości zamówienia kasku. Wcale się nie uparłem, poprostu postanowiłem w przyszłym sezonie posiadać jakiś widoczny element na moto gdyż mam czarny motocykl jak i kombinezon a jako że zmieniam kask to trafiło akurat na niego. Przy czym wygląda całkiem fajnie, niestety nie do kupienia. Więc pewnie padnie na czarny kask i pas odblaskowy. Zakładając temat myślałem że może któryś z czytających ma dostęp do takiego kasku lub wie jak go zamówić w dobrej cenie, ogólnie myślałem raczej o pomocy a nie o hejtowaniu że to zły pomysł na promowanie widoczności i że jak głupi się uprze to mu nie można zabronić. No ale forum to forum - każdy może się wypowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.