Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

IV Zlot Twierdza Srebrna Góra 21-23.06.2013


Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszamy na IV Zlot Motocyklowy na Fortach w Srebrnej Górze! Największa górska twierdza w Europie tylko do dyspozycji motocyklistów.
 Zapierające dech w piersiach widoki,
 niesamowita historyczna budowla i pole namiotowe wśród drzew tworzą niepowtarzalną atmosferę zlotu.
 Możliwość zwiedzenia potężnego fortu z przewodnikiem w stroju z epoki i świetna zabawa na jedynym takim zlocie w Polsce! 
Koncerty, konkursy, fajerwerki, lampiony, sex show i inne atrakcje – Srebrna Góra czeka!
W cenie wjazdu: posiłki, piwa, znaczek, naszywka, naklejka, informator + niespodzianki !!! 
Informacje znajdziecie na

www.facebook.com/motozloty

 

plakat%202013m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 5 tygodni później...
  • 4 tygodnie później...

Wjazdówki: 70zł i 30 zł
Wjazd 70 zł: trzy posiłki, 7 piw (do wymiany na inne napoje, kawa, herbata, sok, cola, woda), znaczek, naszywka, naklejka, bilet na zwiedzanie Twierdzy z przewodnikiem, informator, pole namiotowe z sanitariatami.


Wejście bez motocykla 30 zł : bilet na zwiedzanie Twierdzy z przewodnikiem , informator, pole namiotowe z sanitariatami.


Wjazd Gratis:
Seniorzy powyżej 60 roku życia
Zabytkowe motocykle i auta do 1960 r.


Informacje znajdziecie na www.facebook.com/motozloty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

70 zł to dużo?

7 piw po 5zł ( tyle płaciłem dzisiaj na OLDTAIMERBAZAR ) 7x5= 35zł

Za kiełbasa z grilla zapłaciłem 15zl licząc x 3 = 45zł

Bilet za zwiedzanie 15zł

To już wychodzi 95zl.

Do tego masz pole namiotowe za free o naszywce i znaczku nie wspomnę.

Myślę ze 70 zeta to dobra cena.

A przeżycia bezcenne,ja osobiście się wybiorę

Tylko mam nadzieję ze piwa można wychlać wszystkie na raz....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

70 zł to dużo?

7 piw po 5zł ( tyle płaciłem dzisiaj na OLDTAIMERBAZAR ) 7x5= 35zł

Za kiełbasa z grilla zapłaciłem 15zl licząc x 3 = 45zł

Bilet za zwiedzanie 15zł

To już wychodzi 95zl.

Do tego masz pole namiotowe za free o naszywce i znaczku nie wspomnę.

Myślę ze 70 zeta to dobra cena.

A przeżycia bezcenne,ja osobiście się wybiorę

Tylko mam nadzieję ze piwa można wychlać wszystkie na raz....

Dokładnie Seba cena jest jak najbardziej ok. :) Ja planowałem jechać w tamtym roku ale się nie wyrobiłem, zaliczyłem Bieszczady :) Ale w tym roku na stówe jade na Srebrną Góre :) Czy ktoś planuje jechać z forumowiczów ? Można by się zgadać i wybrać gromadką :) Jeszcze troche czasu jest ale trza cuś pomalótku planować :):):)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Seba cena jest jak najbardziej ok. :) Ja planowałem jechać w tamtym roku ale się nie wyrobiłem, zaliczyłem Bieszczady :) Ale w tym roku na stówe jade na Srebrną Góre :) Czy ktoś planuje jechać z forumowiczów ? Można by się zgadać i wybrać gromadką :) Jeszcze troche czasu jest ale trza cuś pomalótku planować :):):)

Ja jadę na 99%, jedynie co mnie może powstrzymać to śmierć lub wyjazd w delegację.Bliżej wyjazdu będziemy się szukać. W grupie zawsze raźniej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wcale nie jest to dużo biorąc pod uwage to co jest wliczone w bilet .u road runers-ów było 80 i nieważne czy jedn dzień czy trzy dni pozatym na twierdzy było zajebiście byłem w zeszłym roku i wiem co mówie ,dajcie znać kto jedzie to moze zbierzemy sie większą grupą na taki wyjazd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Seba cena jest jak najbardziej ok. :) Ja planowałem jechać w tamtym roku ale się nie wyrobiłem, zaliczyłem Bieszczady :) Ale w tym roku na stówe jade na Srebrną Góre :) Czy ktoś planuje jechać z forumowiczów ? Można by się zgadać i wybrać gromadką :) Jeszcze troche czasu jest ale trza cuś pomalótku planować :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 4 tygodnie później...

Dzieki, będziemy... a jak z cenami na miejscu? piwo, jakaś kawa z rana?

Jeśli wywalili 7 piw z pakietu za 20 zł to wychodzi że jedno kosztuje 2.857142857 zł. według mojego kalkulatora....niecałe 3 zł to chyba nie źle ;) ? Mam zamiar w tym roku się wybrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak jest z noclegami tylko namioty czy można znalezć jakie kwatery w pobliżu :)

No jest pare kwater, z tym że trochę niżej, trzeba tak 10,15mi iść pieszo:)

np. nocleg  "U Bajanka" (ul Wąska 3) cena 40zł rok temu, czysto, z łazienką bez tv, chyba że w tym roku założyli...ale po co komu tv po koncertowym wieczorze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.