Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam zamiar kupic kombinezon dwuczęściowy  rozglądam się głownie za używanymi znalazłem na alledrogo kombinezon, który raczej będzie pasował jutro idę na przymiarkę do sklepu. Chciałbym usłyszeć opinie na temat tego modelu może ktoś akurat posiada??

http://allegro.pl/kombinezon-alpinestars-gpu-eur-54-i2826318265.html'>http://allegro.pl/kombinezon-alpinestars-gpu-eur-54-i2826318265.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam zamiar kupic kombinezon dwuczęściowy  rozglądam się głownie za używanymi znalazłem na alledrogo kombinezon, który raczej będzie pasował jutro idę na przymiarkę do sklepu. Chciałbym usłyszeć opinie na temat tego modelu może ktoś akurat posiada??

http://allegro.pl/kombinezon-alpinestars-gpu-eur-54-i2826318265.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi, własnie zastanawiałem sie nad  Dainesse miałem do kupienia za 1000 zł również używany, ale był cały czarny w lato byłby koszmar, zdecydowałem sie własnie na ta alpine na dniach powinna dość, kombinezon wygląda na czysty mam na dzieje ze nie będzie śmierdział "zulem" :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasuje idealnie, sa slady uzywania jednak jest tak brudny ze bez mycia go w pralni sie nie da. Napisalem juz, zeby oddał połowe za mycie bo kosztuje az 350 zł zobaczymy co odpisze.... Jeśli sie nie dogadamy to raczej go odesle bo dac prawie 1300 zl za uzywke to jednak troche za duzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja po kupnie mojego białego kombiniaka zwątpiłam bo taki brudny i z bardzo malym nakładem finansowym wyprałam go a więdz tak idz se do biedronki kup se płyn do prania kłębuszek soft do prania ręcznego wełny z kaszmirem kosztuje kolo 6 lub 7 zl jak będziesz miał pytania co do samego prania to pisz a potem kup se na allegro pastę z woskiem do pielęgnacji skóry i wypastuj i wsio na nowy sezon do latania:):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja po kupnie mojego białego kombiniaka zwątpiłam bo taki brudny i z bardzo malym nakładem finansowym wyprałam go a więdz tak idz se do biedronki kup se płyn do prania kłębuszek soft do prania ręcznego wełny z kaszmirem kosztuje kolo 6 lub 7 zl jak będziesz miał pytania co do samego prania to pisz a potem kup se na allegro pastę z woskiem do pielęgnacji skóry i wypastuj i wsio na nowy sezon do latania:) :)

Kłębuszek do wełny z kaszmirem powiadasz heheh ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak kłebuszek do wełny  z biedronki i masz gwarancje że wypucujesz kombiniaka:) :)

Ja tam sobie tak zycia nie utrudnialem. Zwykla szmatka zwilzona woda. Przy silnym zabrudzeniu ( szczatkach rozpierdzielonych owadow) troche plynu do naczyn, potem wysuszyc i nasmarowac jakims fetem.......i mozna dalej smigac :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.