Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Pomoc przy zakupie nowego sprzęta po GSR 600


MichaelloEs

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich wtajemniczonych!!

Zastanawiam sie grubo nad wymianą mojej Suzi GSR 600 na coś innego, myślę nad Yamaha R6 od 2006 roku(w nowej "budzie"), ewentualnie coś z RR Hondy lub GSXR Suzuki:)

Z tych modeli najbardziej fajnie wygląda R6 lub GSXR, Hondzia tez niczemu zła choc tj pisałem wyglad bardziej przemawia za innymi. Co o tym sądzicie, co polecacie a może macie inne jeszcze propozycje?? Myśle, ze jak uda mi się sprzedac GSR-ke za dobrą cene(ten stan to tylko dobra cena) i dołoze pare groszy to może przed nowym sezonem miałbym około 17-18k zł na nowy sprzet. Wiem, ze w podobnej cenie mógłbym juz R1 miec ale niewiem czy ryzykować z taka mocą:)

Przeznaczenie to wyjazdy weekendowe po pobliskich górach(w tygodniu raczej nie daleko domku:P) oraz wypady dalej ale to pewnie pare razy za sezon(brak czasu). Nie interesuja mnie wypady na tor, jezdzenie na kole, robienie tych i innego typu "bajerek"-moto ma być do normalnej jazdy z zacięciem mocy:) Oczywiscie jezeli chodzi o wygode takze chciałbym, aby słuzył motocykl bez koniecznosci zatrzymywania sie po parudziesięciu kilometrach, aby sie wyprostowac no i oczywiście zeby był dość łatwy w prowadzeniu, tj. moja GSR-ka obecna - prowadzenie rewelacyjne.

Pozdrawiam i czekam na propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.