Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Moto - Ukraina Lwów 08/09/2012


Mars"s

Rekomendowane odpowiedzi

Podczas pobytu w Bieszczadach zdecydowaliśmy się na szybki wypad do Lwowa, który zaowocował powstaniem kolejnego filmiku.

Granice, kontrole celne, Ukraina, Lwów, zastygłe w czasie obrazy pól, wsi i miast iście z minionej epoki przepełnione wieloma sentymentami osobistymi i nas Polaków powodują to, dlaczego warto tam się wybrać i poczuć tę niepowtarzalną atmosferę.

Jak było... zobaczcie sami!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Oczywiście, że zawsze jedziemy pod szlaban ale tego dnia celnicy mieli w domu zupę za słoną, bo nas wygonili na koniec kolejki!

My oczywiście krajem, bokiem, powolutku zaoszczędziliśmy 2 godziny!

Co do dróg to przejazd na Medykę jest spoko, ale na Krościenko to tylko Enduro, powoli i krajem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja leciałem na Ukrainę przez Korczową.Na granicywszystko szybko przebiega. Przez Lwów,Równe Zytomierz,Kijów na Charków i z powrotem przez Lwów. We Lwowie trafiłem na parę ulic gdzie kostka wyglądała jak poligon dla testowania zawieszeń:)) dziury o głębokości 30-40cm a kostka wielkości głowy. Przez środek ulicy tory tramwajowe. Zastanawiałem się w jaki sposów tramwaje o nich jeżdżą bo rożnice poziomów pomiędzy szynami też miały jakieś 10-20cm:)))) Udało mi sie wjechać na Rynek:))))..i nikt mnie nie zatrzymał:))))), Na Lwów trzeba poswięcić co najmniej weekend a okolice Lwowa są równie piękne np Żółkiew, Brody,Bieżany,Łuck.,itd. Noclegi już od 20-30zł w przeliczeniu na złotówki.Jak się dobrze poszuka to również z bezpiecznym miejscem dla moto. Mam nadzieję że da zmontować się większą ekipę:))Zapowiad się długi kwietniowo/majowy weekend przyszłym roku,więc może w tym czasie?:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi torami tramwajowymi to są jaja... jak wjechałem w środek pomiędzy tory to długo nie wiedziałem jak się z nich wydostać... pomyślałem, że jak tak dalej pójdzie to dojadę na pętle tramwajową, a te dziury to chyba największa atrakcja!

Co do wszelkich wypadów motocyklowych to jestem za... ale w maju szykuje się fajna impreza na Węgrzech w Dolinie Pięknej Pani gdzie co roku się spotykamy i degustujemy.

Właścicielowi kempingu tak to się spodobało, że zapowiedział w przyszłym roku imprę z tańcami i folklorem węgierskim... więc zobaczymy jak będzie!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na sam weekend do Lwowa będzie się cieżko wybrać. Trzeba by wylecieć w piątek ok 12-13 żeby dotrzeć o rozsądnej porze do Lwowa. Noclegi można zarezerwowac przez net. Sobota we Lwowie i w niedielę ok. południa trzeba się zbierać. Trochę mało czasu ale można pokombinować. Zawsze można wziąść dodatkowy dzień urlopu:))))))) A Węgry....no cóż..:)) Ciekawa propozycja:))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.