Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

wypadek w Bielsku-białej 30.09.2012


Robson_1987

Rekomendowane odpowiedzi

No więc miałem okazje dziś z moim plecaczkiem uczestniczyć w wypadku niestety, jechaliśmy od żywca w strone bielska, korek jak zwykle masakryczny no ale jak to jednośladem przystało mijałem samochody po ich lewej prędkość kolo 40 nie więcej , jedni zjeżdżają w prawo bardziej inni nie aż w końcu koles jeden z puszki nagle na mojej wysokości jakiś metr odbił gwałtownie w lewo i walnał w nas, jakieś 10 -metrów poszlismy bokiem po asfalcie, tyle dobrze ze nie jechało nic z na przeciwka, wstaliśmy razem z moim plecakiem motor dalej leży rycze do gościa co robi (młody lowelas jakis w ciemnych okularkach i włoski na żelu) a on zarzucił tekstem "nie widziałem was" i na lewy pas i pita, tyle dobrze ze mój plecaczek zapisał nr rejestracyjne, zadzwoniłem na policje przyjechali razem z Firemanami i sprawa w toku... dziękuje jednemu przechodniowi który przechodził i zaoferował pomoc i przywóz z laweta pod dom. Ale nie rozumie jednego taki duży korek i żaden z puszki nie spytał czy trzeba pomocy jak walneliśmy i motor był na glebie... totalna znieczulica gapią sie ale żeby pomóc to już nie, ale miłe było to że jechała póżniej grupka motocyklistów i pytała sie czy wszystko ok. całkiem inne podejście do ludzi.

poniżej fotki z uszkodzeń jednak Crash pad to dobra rzecz przynajmniej owiewki całe

uszkodzenia:

- pęknięta pokrywa silnika

- zurzyty Crash

- zlamany migacz

- lekko zadrapane lusterko

post-188676-0-98928300-1349033933_thumb.

post-188676-0-56391300-1349033947_thumb.

post-188676-0-10779500-1349033969_thumb.

post-188676-0-98928300-1349033933_thumb.

post-188676-0-56391300-1349033947_thumb.

post-188676-0-10779500-1349033969_thumb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znieczulica na maksa dzisiaj byliśmy przy roz.... dwóch motocykli któe jechał z naprzeciwka, odrazu hampel i kita podnosić sprzęty i pomagać , z puszki wyleciała jedna kobieta i zbierała za nami lusterka, kierunki i inne resztki plastiku ..... kotek w h... i każdy lampi co się stało :-/

ehhh masakra LWG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.