Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Co sadzicie o tych moto? Mile widziana pomoc ;]


Szafax

Rekomendowane odpowiedzi

Witam poprosilbym kilku forumowiczow o kilka przydatnych informacji o tych moto ; >

Jako pierwszy motor to Honda Varadero 125

Jako drugi motor to Honda Cbf 125

Jako trzeci motor to Yamaha Ybr 125

Jako czwarty motor to Yamaha TW 125 - prosze szczegolnie o inf tego moto

Z gory wam dziekuje ; ]

LwG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bartekER6N

ja od niedawna mam swoje pierwsze moto i to jest ER6N i powiem szczerze ze po dwoch tygodniach przy 125 byl bym bardzo niezadowolony, strasznie mało mocy mają, nawet do płynnej jazdy w mieście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja od niedawna mam swoje pierwsze moto i to jest ER6N i powiem szczerze ze po dwoch tygodniach przy 125 byl bym bardzo niezadowolony, strasznie mało mocy mają, nawet do płynnej jazdy w mieście

Bartku , chodzi mi abym sie na takim czyms nauczyl jezdzic , nauczyl sie bardziej plynnie jezdzic niz na "simsonie s80" po 3 letniej praktyce chodzi mi abym mial wieksza mase i kilka koni wiecej nie musi to byc moto ktore bez problemu na kolo rwie czy tam zostawia gume na asfalcie przy stacie ;p dla mnie to jest na takie trasy 100/200-350km max . Co do simsona 80tki to tez jakas moc jest bo te 95 pocisnie ale... wiesz.. ;p

Mowisz , ze 125 nienadaje sie do plynnej jazdy w miescie , jezeli by bylo wieksze przelozenie w simsonie to i simson by sie nadawal ale niestety niema po zmianie zebatek nawet to juz zaplanwalem 125 markowa to juz sie tego bede trzymal ;]

LwG bracie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bartekER6N

to tylko moja opinia co do 125, na kursie mam Zetkę 125 a na codzień swoją 650, więc jakieś tam porównanie mam, też chciałem kupić na początek 125 albo 250 zeby nauczyc się jeździć, dzisiaj jestem przekonany, że dobrze zrobiłem nie idąc w 125,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tylko moja opinia co do 125, na kursie mam Zetkę 125 a na codzień swoją 650, więc jakieś tam porównanie mam, też chciałem kupić na początek 125 albo 250 zeby nauczyc się jeździć, dzisiaj jestem przekonany, że dobrze zrobiłem nie idąc w 125,

No tak schodzac z 650 na 125 na kursie to juz mozesz sadzic , ze to nie ma odejscia jezeli 650tka wykonuje swoje zadanie na 2-3 co 125tka nie zrobi na 5tce ;pp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.