Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Festiwal Magia Rocka - Zlot motocyklistów


Rekomendowane odpowiedzi

Serdecznie zapraszamy na festiwal Magia Rocka który odbędzie się 31 sierpnia w ostatni piątek wakacji w miejscowości Lyski k.Rybnika

w tym roku zagrają :

Decapitated

Jelonek

Coma

Kukiz i Piersi

Festiwal Magia Rocka zawsze połączony jest ze zlotem motocyklistów a bilety dla kierowcy jednoślada są w cenie 15 złotych

Szczegóły na www.magiarocka.pl

Zapraszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byda, co do Hanysonw to cyna mnie przeraziła, (mieszkam w Wodzisławiu i jakoś mnie nie bawi pole namiotowe :D ), a tukej 15 i Jelonek, jak już iqtnm powiedział anty-systemowy Kukiz :D

Dowiedziałem się, że plecak musi mieć bilet normalny, natomiast Pani w punkcie sprzedaży powiedziała mi, że motocyklowy wystarczy... Można dopłacić te 10 zł w dniu imprezy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze strony magi rocka

BILETY w cenie:

25 zł – przedsprzedaż

40 zł. – w dniu koncertu w kasie

Dla motocyklistów 15 zł – przedsprzedaż, 40 zł – w dniu koncertu Bilet motocyklowy dotyczy jedynie kierowcy motocykla (pasażer zobowiązany jest posiadać normalny bilet). W przypadku złej pogody będzie możliwość wymiany biletu motocyklowego zakupionego w przedsprzedaży na normalny za dopła

tą 10 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze strony magi rocka BILETY w cenie: 25 zł – przedsprzedaż 40 zł. – w dniu koncertu w kasie Dla motocyklistów 15 zł – przedsprzedaż, 40 zł – w dniu koncertu Bilet motocyklowy dotyczy jedynie kierowcy motocykla (pasażer zobowiązany jest posiadać normalny bilet). W przypadku złej pogody będzie możliwość wymiany biletu motocyklowego zakupionego w przedsprzedaży na normalny za dopła tą 10 zł.

Więc patrząc na cenę wjazdu my wybieramy się na stadion do Pszowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesadzacie. O ile wiem, to Magia jest przede wszystkim festiwalem, dopiero potem zlotem motocyklistów a mnie bardzo odpowiadał fakt, iż w przedsprzedaży bilet motocyklowy można było dostać te 10zł taniej od "normalnego".

W zeszłym roku parking był w tym samym miejscu, więc jestem przekonany, że poświęcenie tych paru minut na necie i chociażby wygooglanie zdjęć z imprezy oszczędziło by zaskoczenia osobom, które były po raz pierwszy.

Fakt, gdy o tej 15:30 przyjechałem, to tak trochę zaszokowała mnie ilość miejsca na parkingu (rok temu od samego początku dużo więcej placu zostało wydzielonego) ale mimo wszystko organizatorzy jakoś sobie z tym poradzili.

Co do strony muzycznej w żadnym wypadku nie mogę narzekać - laureaci Piecowiska całkiem dobrze sobie poradzili, Decapitated sobie odpuściłem, Jelonek dał rewelacyjny show, na Comie miałem trochę czasu, żeby odpocząć na trawie a Kukiz i Piersi (pomimo obaw o zbędne i nadmierne politykowanie) wypadli w moim odczuciu doskonale.

Przypuszczam, że na kolejnej edycji znów się pojawię (niemniej jednak, z jakąś deseczką pod stopkę w plecaku :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyszłym roku będę również, ale motocyklem niekoniecznie. Koncerty wyszły rewelacyjnie, reszta tak jak piszą koledzy wcześniej. Dodam jeszcze że gdyby chociaż ktoś z organizatorów kierował tych ktorzy przyjechali wieczorem to nie byłoby problemu z wyjazdem dla niektórych.. Poza tym cała masa ludzi która włazila na teren parkingu motocyklowego prosto z koncertu, siadanie, robienie zdjęć itd..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.