Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

niby nieważne a jednak...:)


Rekomendowane odpowiedzi

Niby nic takiego a jednak myslę, że przydatne będzie dla wszystkich.

Każdy z nas chce wyglądać nieziemsko na moto, w związku z tym potzrebne są odpowiednie składniowe naszego stroju, wiem, że jest multum sklepów internetowych, ale każdy z nas ma ochote sprawdzićwsio na własnej skórze, dlatego ucieche sprawia nam jazda na motocyklach:). Przechodząc do sedna proszę Was o zaktualizowanie bazy adresów sklepów motocyklowych w woj. śląskim

Ja osobiście znam tylko

w Katowicach MOTO-AKCESORIE i w Wodzisławiu jest jeszcze jeden salonik, poza tym nic więcej nie kojarze, acha jest jeszcze na Ochojcu w Kato

Porsze o wypisywanie znanych wam sklepów i ich adresów

Z góry dziekuje

Szerokiej drogi:)

Odrazu zaznaczam, że przeszukałam forum odnośnie tego i nie znalazłam zaktualizowanym wiadomosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow, rozumiem że zalogowałeś sie by własnię tą inicjatywą się podzielić? poza tym to w jaki sposób podajesz "namiary" na sklepy jest żalosny: "Wodzisławiu jest jeszcze jeden salonik"

Skoro szukałeś to widać bardzo kiepsko - skoro w dziale friendly - unfriendly masz podane nie tylko sklepy i serwisy ale i opinie o nich.

Jak chcesz coś zacząć to rób to porządnie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza się, masz racje, moje niedopatrzenie, ale i tak nie rozumiem skąd w Tobie tyle agresji...., poza tym salonik- jest zdrobnieniem czegoś co kojarzy nam się pozytywnie i nic złego tu nie miałem na mysli. Poza tym, nadal wątek jest aktualny, bo pragne by salony znalazły się w jednym wątku a nie porozrzucane na kilka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dragons, wybacz ale chyba nie wiesz co to agresja. Cytując Twoje słowa nie miałem na myśli słowa "salonik" tylko ogólne stwierdzenie, idąc tym tokiem myślenia mogę wymieć Tobie salonik w Katowicach, Chorzowie, Zabrzu, Gliwicach, TG, Sosnowcu..... w miejsce kropek wstaw inne miasta.

A żeby nie było że się tylko czepiam, to jak już chcesz tak fantastycznie temat rozpocząć to zrób to tak:

4Ride.pl http://www.4ride.pl/

ul. Siemianowicka 5

40-301 Katowice, Polska

Oferują miedzy innymi Kaski: Shark, AGV, LS2, HJC,

MotoHybrid http://www.motohybrid.pl/

Stalmacha 7/4

41-800 Zabrze

Oferują miedzy innymi: Kaski Scorpiona, AGV, HJC

I mógłbym jeszcze tak trochę,

Ale teraz pytanie po co tak na prawdę to wypisywać skoro ten sam efekt można uzyskać poświęcając 5 min przy google i mieć troszkę chęci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zawsze wszystko jest sie w stanie wynalezc w googlach.

eeee? szukasz informacji na temat modelowania mikromechanicznego materiałów w zakresie niesprężystym czy adresy sklepów motocyklowych na sląsku? Akurat pytasz się o rzecz z którą google nie ma najmniejszych problemów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.