Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Kurs na A1 Mikołów


cori

Rekomendowane odpowiedzi

ja swego czasu robiłem kat b w Waszczynie i złego słowa powiedzieć nie moge, właściciel w porządku (a on zajmuje się tymi co robią kat A). Trafiłem tam właściwie przez przypadek ale chyba nie żałuję bo instruktor świetny (pozdrowienia dla Pana Leszka :P). Ale swoją drogą to nie lepiej zamiast robić A1 kupić jakaś 125 zarejestrowana na motorower i jeździć na niej na karte motorowerową/dowód?

http://allegro.pl/listing.php/search?string=125%2F50&category=5557&sg=0&order=p&change_view=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale swoją drogą to nie lepiej zamiast robić A1 kupić jakaś 125 zarejestrowana na motorower i jeździć na niej na karte motorowerową/dowód?

http://allegro.pl/li...p&change_view=1

tak i w razie wypadku narobić sobie i innym problemów... Mądre.

Robiąć A1 i potem A w tej samej szkole płaci się za A połowe ceny kursu czyli jeśli jest 900 płacisz 450 i ma się tylko 10h jazd na A mając a1, nie zdajesz też teorii na egzaminie odpada dodatkowe pare zł.

Dla mnie jest sporo plusów i bez przekrętów..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do nowych przepisów ,pytałam w kilku ośrodkach i niestety różne odpowiedzi :-/ syn kończy 16 lat 9 grudnia na kurs może zapisać się dopiero z początkiem września ,zakładam że zdąży ukończyć kurs w tym roku jednak nie sądzę że zalapie się na egzamin -raczej w grudniu nie ma egzaminów . W jednym z osrodków powiedziano mi że na ta chwilę nie wiadomo czy kurs który ukończy z końcem tego roku będzie ważny w przyszłym roku :@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do nowych przepisów ,pytałam w kilku ośrodkach i niestety różne odpowiedzi :-/ syn kończy 16 lat 9 grudnia na kurs może zapisać się dopiero z początkiem września ,zakładam że zdąży ukończyć kurs w tym roku jednak nie sądzę że zalapie się na egzamin -raczej w grudniu nie ma egzaminów . W jednym z osrodków powiedziano mi że na ta chwilę nie wiadomo czy kurs który ukończy z końcem tego roku będzie ważny w przyszłym roku :@

Ja bym poszedł na kurs w styczniu bo z 2013 mają nowe przepisy wejść.

chłopaki, mam taki problem. Robić prawko na A1, czy czekać i zrobić A. Co wybrać? Jak co, mam karte motorowerową i motorower, ale 80km/h zaczyna sie robić mało.

Jak masz kasę na moto by od razu kupic a nie czekać rok na moto to rób.:) Bo nie opłaca się zdawać A1 w wieku 16 i w wieku 17 kupic 125 a za rok isc na A i sprzedać "za grosze" 125 by kupic 500... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.