Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zapraszam :)


Luka_Kawa

Rekomendowane odpowiedzi

Hej post o takiej treści zamieściłem na forum Polish Bandit Crew (to w związku z posiadanym moto w awatarze i nicku jeszcze kawa ale jest bandit). Ogólnie rzecz ujmując zainteresowanie jest :) Ma wpaść kilka osób ze Stolycy ktoś lublina z Krk może z Chełma itd. itp.Może też ktoś z was jest zainteresowany :) Data 6-8 Lipca. Dajcie znać. Mapki nie chcą mi się zamieścić nie wiem czemu. Ale każdy może sobie sprawdzić gdzie to jest na jakimś google mapsie czy gdzie tam chce :P Wieś Irena woj. Podkarpackie

Witam Panowie i Panie.

Sprawa wygląda następująco, jest sobie taka wieś która nazywa się "Irena" leży na styku trzech województw (świętokrzyskie, lubelskie, podkarpackie).

I w nieco innej skali.

W owej wsi stoi sobie drewniana chałupka (moja chałupka) Ja jestem tam często (szczególnie w okresie wakacyjnym) czasem weekend czasem dłużej (wiadomo zależy)

Z Katowic gdzie mieszkam na stałe jest tam 300 km.

Dobra teraz może do sedna sprawy, może udało by się nam coś zorganizować względem wyjazdu większą grupą do Ireny (wyjazd z Katowic) aczkolwiek ludziska z każdego zakątka Polski mile widziani

Myślę że każdy znalazł by tam zajęcie dla siebie (oprócz jazdy oczywiście) lasy, rzeka, zalew w pobliskim miasteczku (Zaklików),grill, wreszcie "wino" Jabłuszko za 3,5 bez butelki i wszechobecny Leżajsk

W chałupie miejsca dla kilku osób na podwórku spokojnie można rozbijać namioty.

Jeśli ktoś miał by coś do powiedzenia względem posta niech pisze może uda nam się ugadać na jakiś fajny termin. Za pobyt oczywiście nie pobieram żadnej kasy (chyba że Jabłuszko)

Wrzucam fotkę chałupy (fota taka sobie ale w robocie jestem i tylko taką mam pod ręką) jak tylko będziecie chcieli mogę wrzucić kilka fotek z Ireny i okolic.

dsc04945j.jpg

Jeszcze kilka informacji co do odległości od kilku mniej lub bardziej ciekawych miejsc:

Irena - Stalowa Wola 27 km (same bloki, bez urazy)

Irena - Sandomierz 45 km (wiadomo Ojciec Mateusz...)

Irena - Kocudza 43 km (KOKOKO EURO SPOKO...)

Irena - Kazimierz dolny 82 km (Wiadomo)

Irena - Łańcut 96 km (pałac)

Irena - Lublin 80 km (ładnie)

Irena - Zamość 95 km (tyż ładnie)

Irena - Chełm 140 km (pewnie też ładnie ale byłem tam sto lat temu)

Irena - Lwów 217 km (tylko we Lwowi)

Tak więc jakieś trasy można porobić. Kończę nawijać, mam nadzieję że może coś się uda, z resztą zobaczymy czy będzie jakiś odzew z Waszej strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.