Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Młodzi (stażem) motocykliści


dembis

Rekomendowane odpowiedzi

moze spotkacie sie w Rudzie 15:50 przy jakims markecie, czy czyms takim? powinienem miec czas w tych godzinach, chetnie wpadne

Jak chcesz to zapraszam tutaj http://www.lotos.pl/...tacja_paliw/830 Będziemy na stacji okolo 15 45, powinna tam juz czekać Igx18b ! Mam tylko nadzieję że dla wszystkich starczy napitku od Państwa Młodych gdyz zapowiada sie liczna grupa :)

Co do spotkania na AKSie godzina bez zmian , ale spotykamy sie na parkingu z tylu w okolicach myjni bezdotykowej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dembis ja odpadam ;/ nie wyrobie się z poskładaniem motora ;/ muszę przed woodem zamontować stelaż pod kufry a mam problem z wykręceniem kierunkowskazów ;/ No i teraz moto stoi w garażu w takim stanie, że z plastików została na nim tylko przednia owiewka ;p a, że jak Ci wspominałam jutro mam na rano to dupa ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dembis ja odpadam ;/ nie wyrobie się z poskładaniem motora ;/ muszę przed woodem zamontować stelaż pod kufry a mam problem z wykręceniem kierunkowskazów ;/ No i teraz moto stoi w garażu w takim stanie, że z plastików została na nim tylko przednia owiewka ;p a, że jak Ci wspominałam jutro mam na rano to dupa ;/

No nic szkoda ale rozumiem :) widze przygotowania ida ostra parą :) Ja jak demontowałem mój stelaż to z kierunkami nie mialem problemu, a mysle że u Ciebie bedzie sie je podobnie demontować ( ale o tym juz w innym temacie ).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również dzięki!

Nie no spoko - nic się nie potłukło, wszystko dowiozłem w całości :D Tylko nie wiem co mam teraz z tym zrobić ?

W tym parku to całkiem niezła miejscówka

A co do jutra to pogoda nie nastraja optymizmem:

http://meteo.icm.edu.pl/um/php/meteorogram_list.php?ntype=0u&fdate=2012072812&row=461&col=215〈=pl&cname=Katowice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również dzięki!

Nie no spoko - nic się nie potłukło, wszystko dowiozłem w całości :D Tylko nie wiem co mam teraz z tym zrobić ?

W tym parku to całkiem niezła miejscówka

A co do jutra to pogoda nie nastraja optymizmem:

http://meteo.icm.edu...&cname=Katowice

Wrzuć do lodówki :) I niech sie chłodzi na na 17 sierpnia :P Nie lubie ciepłej wódki :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dalem plame :(. spoznilem sie i jezdzilem od Zabrza po Batory, mialem nadzieje, ze znajde Wasze moto, tak wogole, to fajnie, ze wzieli sie za remonty drog, bo tamte okolice zawsze wydawaly mi sie strzesznie zapuszczone. wracalem przez Orne, ale jeszcze nikogo nie bylo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dalem plame :(. spoznilem sie i jezdzilem od Zabrza po Batory, mialem nadzieje, ze znajde Wasze moto, tak wogole, to fajnie, ze wzieli sie za remonty drog, bo tamte okolice zawsze wydawaly mi sie strzesznie zapuszczone. wracalem przez Orne, ale jeszcze nikogo nie bylo

Bylismy na orlenie okolo 15 50 bylo pusto więc pognaliśmy pod dom Pana Młodego! Z ornontowic wyjechaliśmy około 18 30! Może nastepnym razem :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro o 6 rano lecimy na tatarlandie może ktoś chetny na wyprawe z atrakcjami kilka godzin szaleństw i do domu

http://www.tatraland...CFQpj3wodJwoA3w

hejka....chetnuch nie było ale zaliczylismy ta trase i wszystko było i jest ok,szkoda tylko ze tak nas mało było i nikt z forum sie nie dołączył:(:(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Bieszczady zaliczone dwa moto wruciły całe i zdrowe mimo przejechania około 200km w deszczu polecam Polańczyk zjeżdżona karzda najmniejsza uliczka nawet ślepa :) zrobione 1300km :D szkoda że nikt z forum sie nie pisał ale widze że szykuje się następny wypad w Bieszczady polecam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.