Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Młodzi (stażem) motocykliści


dembis

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie niestety nie będzie! Jutro oddaję motocykl na serwis ! Więc w weekend jestem uziemiony, a szkoda bo w Zakopcu dawno nie byłem, ale może jeszcze będzie okazja! No chyba że ktoś mnie weźmie na zadupek? :lol::lol::lol:

Grzegorz chciałem Ci powiedzieć że Ty w ogóle nie myszlisz racjonalnie, cały tydzień padało a kiedy pogoda robi się na weekend ten parkuje moto :huh:

Swoja droga jo Cie moga zabrac ino bez macania po nogach :P

ja i Monia lecimi do wisły dziś o 16 taki spontan także zapraszamy ;) lecimy z Rybnika, przez Żory i tak dalej :)

jak coś to 502 248 577

Dzwoniłem ale nikt nie odbierał a kreciłem się dzisiaj w waszych okoiicach, pozdro :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz chciałem Ci powiedzieć że Ty w ogóle nie myszlisz racjonalnie, cały tydzień padało a kiedy pogoda robi się na weekend ten parkuje moto :huh:

Swoja droga jo Cie moga zabrac ino bez macania po nogach :P

Francik dobrze prawisz! dembis ale żeś to zawalił - moto oddać przed weekendem :/ Do Zakopanego będziesz robił za plecaka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz chciałem Ci powiedzieć że Ty w ogóle nie myszlisz racjonalnie, cały tydzień padało a kiedy pogoda robi się na weekend ten parkuje moto :huh:

Francik dobrze prawisz! dembis ale żeś to zawalił - moto oddać przed weekendem :/ Do Zakopanego będziesz robił za plecaka :D

Odpowiadam oficjalnie :) Krzysztofie i Bartoszu wiedziałem że Wy jako jedyni będziecie martwili się o mój stan umysłu i rozsądku :) Aczkolwiek ustalając w poniedziałek z mechanikiem termin oddania motocykla do serwisu braliśmy tylko i wyłącznie pod uwage dostępność infrastruktury i czasu mechanika!

Naszym błędem był brak przwidywania deszczu i niepogody przez cały tydzień, stąd też ustaliliśmy wspomniany piatek :)

Następnym razem obiecuję zapytac o rade w sprawie prognozy pogody rodowitego górala, bądz pogodynkę Dorote Gradias nie zwracając wogóle uwagi na rozchwytywane w sezonie terimny napraw w serwisach motocyklowych:)

Mam nadzieję że wybaczycie mi to nieracjonalne planowanie?

No ładnie dembis nie jedzie to ja nie wiem czy ten wypad ma sens :P

No i taką postawe to ja rozumiem i pochwalam :P ale bądzcie dobrej myśli :)

Macie moje błogosławieństwo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strzałka, chce sie ktoś jutro karnąć koło południa nad jezioro czorsztyńskie ? bez konkretnego celu , zajechac wypic kawe i z powrotem :) pozdrawiam

Ja chetnie dzisiaj bym sie wybral ale pora kolo poludnia jak dla mnie odpada. Jezeli ktos chce kajs polotac popoledniu to niech do znac pw czy cos albo niech mi pod balkonem ryczy :D Jestem po nocce wiec popoledniu mozna by gdzies skoczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17.06.12 (niedziela), wycieczka na cały dzień do Zakopanego

Proponuję spotkanie i wyjazd: godz.8:45-9:00

Miejsce spotkania: Aleja Rozdzieńskiego, parking przed C.H.Agata (żółty budynek)

beztytuupvr.th.jpg

(kliknij, aby powiększyć)

Trasa:

http://goo.gl/maps/kx4x

Prędkość turystyczna, zatrzymujemy się po drodze w fajnych widokowo miejscach, punktem docelowym jest Zakopane.

Co o tym sądzicie?

Co do jutra do bez zmian tak?

Francik jak będzie Ci po drodze to ja ruszam o 8.30. Możesz podjechać na lotosa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.