Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Honda CBR 900 RR SC 28


Darek YZf

Rekomendowane odpowiedzi

Witam przymierzam sie znow do kupna "fajera" co powiecie o modelu sc28?? bo slyszalem ze lubia lubily sie psuc tzn panewki i biegi podobno to bolaczka tych modeli ale jak wy sie wypowiecie w tym temacie ?? a moze ktos zna kogos kto mial by sc28 badz sc33 na sprzedaz tak do 4.500zł ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pewnie turystycznie używany ten "street". Radziłbym się trochę wstrzymać, dozbierać $ lub pożyczyć od babci :P i rozglądać się za czymś w sensownym stanie bo przebierając w tych najtańszych sam się prosisz o problemy.

Nakręciłem 40tyś na sc28 i szczerze polecam, jeśli tylko znajdziesz coś wartego uwagi a niestety te modele przechodzą już do historii.

Miałem pierwszy rocznik z niby najsłabszą skrzynią. W momencie sprzedaży przy licznikowych 80tyś (a kto wie czy nie było dwa razy więcej) skrzynia działała prawidłowo i panewki były na swoim miejscu. Wszystko zależy od poprzednich katów/właścicieli.

Wymieniałem tylko materiały eksloatacyjne, nic się nie działo po za urwaną na koniec linką sprzęgła :) Profilaktycznie wymieniłem tylko gumowe mocowanie pompy paliwowej bo było popękane ze starości (w sc33 "problem" odpada- nie ma pompy)

http://forum.fireblade.pl/ możesz dodać do ulubionych

mam sprawe potrzebowal bym jutro kogos kto dobrze zna sie na fajerach i mial by chwile by podjechac ze man zobaczyc jeden egzemparz zebym nie kupil badziewia prosze o kontakt

Jakiegoś linka zapodaj, jeśli istnieje... i sprawdź czy nie ma o nim mowy na podanym wyżej forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie jest to sc33 o której wcześniej pisałeś? :)

Aż tak zdesperowany jesteś? Ciekawe, że nie podaje roku produkcji a jest to 92 lub 93. Kto to odkupi w przyszłości z malowaną ramą? 7 fotek i wszystkie nie dość, że słabe to z lewej strony...

Odpuściłbym coś takiego i szukał czegoś bardziej zbliżonego do serii. Chyba, że celowo i świadomie szukasz czegoś, co kiedyś było fajerem. Twój wybór, nie wnikam, próbuję tylko dobrze doradzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak bylrem widzialem jechalem i odradzam kazdemu szkoda paliwa gosciu mowil ze moto bez wkladu winansowego hehehe ja juz raz mialem orkiestre na weselu ale to jak gralo w tym silniku panewki to jest masakra a kolres szedl w zaparte ze to nie panewki hehe a łancuch chcial mi smarowac tawotem hahahahahahahha po prostu prze koles

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.