Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

I Topienie Marzanny w Retro Motor Bar


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

kolego jak cuś to jest coś takiego jak google, a po drógie to wodzisław bedzie się zbieral pod mc.donaldem tak ze mozesz się dołączyc:)

Kolego kliknij na te twoje google i sprawdź jak pisze się"drógie".Poza tym nazwy miejsowości pisze się z dużej litery.Jeśli bierzesz udział w publicznym forum to się trochę wyśil.Mimo to dzięki za informację.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i super bo okazało się ze mam wolne w związku z czym bede topił marzanne, czy ktoś z Żor lub okolic jedzie to może byśmy razem pojechali, bo pierwszy sezon przede mną i nie bardzo wiem co i jak.

olewus podłącz się do nas w j-biu a reszta sama się ogarnie ;))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy impreza przednia to bym polemizowała. Organizacja na początku leżała i wiele osób pojechało, bo organizatorzy nawet na głos nie ogłosili za jaki czas jest przewidziane topienie marzanny.

Nie mam zastrzeżeń do przejazdu i do topienia samej marzanny, ładnie, miło i przyjemnie pod tym względem było.

Poniżej pare fotek:

http://s1062.photobucket.com/albums/t492/malinka89/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leon1101 nie mówie tego w złośliwości, tylko ocena obiektywna. (sama robiłam zlot akurat zimowy - pierwszy to dużo błędów, drugi już był lepszy, człowiek uczy się na błedach) Fajnie by było też jakbyście dali mapkę jak dojechać na zlot bo nie wszyscy byli z naszego terenu (Śląska) nawet małopolska przez oczy mi się przewinęła. No i plan imprezy na plakacie np. 14:00 - rozpoczęcie przywitanie, 14:30 - wyjzad topienia marzanny. No i jakaś muzyka, ewentalnie koncert jakiegoś lokalnego zespołu (w naszych okolicach jest wiele punk rokowych lub rokowych zespołów) np. Kończyce Małe: Drenkmor, Upstand itp. Miejscówkę fajną wybraliście bo było gdzie zaparkować. Czekam na foty i filmiki z przejazdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.