Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Kask


Kucyk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Sprawa wygląda następująco: W szkole (Liceum) mam przedmiot, który zwie się Przysposobienie Obronne. Z racji tego że w pierwszych 3 miesiącach nie szło mi najlepiej (katastrofy ekologiczne, morskie, trzęsienia ziemi itd.), z tego powodu przyszedł czas na Wypadki komunikacyjne i Pierwszą pomoc. Oczywiście nie wahałem się ani chwili zgłosić i przygotować prezentacji o jednośladach i pierwszej pomocy motocyklistów. Jeżeli chodzi o moją wiedzę teoretyczną jest myślę już na wysokim poziomie i cały czas ją pogłębiam, niestety jest małe ale. Nauczycielka poprosiła mnie abym zrobił też "symulacje wypadku", czyli mała inscenizacja jak reagować w takich sytuacjach. Ściąganie kasku, układanie w pozycji bezpiecznej ustalonej, resustytacja krążeniowo oddechowa itd. I w tym momencie kieruje pytanie do was. Z racji tego że nie posiadam jeszcze motocykla nie mam również osprzętu. Chciałem prosić was o pożyczenie na poniedziałek kasku. Chodzi mi żeby miał osłonę na żuchwę czyli te standardowe kaski motocyklowe. Oczywiście gwarantuje pełną higienę (pod kask założę kominiarkę). Jest to bardzo dla mnie ważne (uratuje mnie to przed "1" na koniec semestru). Już nie mówiąc o tym że podliże się rodzicom o to że dzieki wiedzy w dziedzinie motocyklów wyszedłem z zagrożenia.

Z góry dziękuję, i obiecuję pełne zrewanżowanie się!

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.