Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

ZBIORKA ZABAWEK ,ART SZKOLNYCH I CZYSTOSCI DLA DOMOW DZIECKA


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 136
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wczoraj poszły wszystkie ulotki, kilku kierowców zapowiedziało że przygotuje coś na przyszły tydzień :) .

Super, jutro koleżanka weźmie ulotki do ZUS-u ;) i jak się spotkamy to dla Wioli też mam przygotowane :)

Plakaty porozwieszane w kilku (dość uczęszczanych i pewnych) miejscach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drukłem wczoraj troszkę plakatów z eko Mikołajem -oczywiście na papierze z odzysku:-)

Rozwieszę w Piekarach i dam kumplowi żeby do busów na tydzień wkleił, może troszkę ludzi się dowie

Jakby ktoś miał czas proszę na meila lub pw, taki plakacik informujący o zbiórkach jak wrzucił Roma z Adresami i telefonami gdzie można oddawać rzeczy też drukne i porozwieszam

LwG

Dzięki za info na PW

Drukłem troszkę ulotek i rozniosłem znajomkom po sklepach, niektórzy porozwieszają inni będą dodawać do zakupów:)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiec koledzy-ten post co jest na forum ,MOTO MIKOLAJ W CHORZOWIE, zostalo przeniesione spodkanie 03,12,11 z chorzowa na rude slaska do KINGI,tamto spotkanie mikolajow obejmuje dzieciz siwetochlowic-bytom i ruda sl , tak wiec chorzowa juz nie ma,chorzow jest spotkanie o 11.30 w kaufland ul kosciuszki i obejmuje tylko dom dziecka nr 58 siemianowicka przez tygrysow FG chorzow,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie!!!! właśnie mi coś zaświtało w mojej siwej dyni!!!! co by każdy z nas zabrał ze sobą na moto jakieś słodycze cukierasy jakieś czekoladki, lizaki czy coś w tym stylu myślę że każdy bajtel się ucieszy na widok mikołaja na moto który częstuje czymś słodkim !!!! widok uśmiechniętego dziecka bezcenny!!!! co??? myślę że parę złoty przeznaczone na to, nas nie zbawi !! a te dzieciaki naprawdę mają pod górkę i to czasem sporą !!! uwierzcie mi że takie rzeczy po latach dobrze się wspomina!!!! przemyślcie to, bo chyba warto????? Pozdrawiam mikołaj Fredi !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie!!!! właśnie mi coś zaświtało w mojej siwej dyni!!!! co by każdy z nas zabrał ze sobą na moto jakieś słodycze cukierasy jakieś czekoladki, lizaki czy coś w tym stylu myślę że każdy bajtel się ucieszy na widok mikołaja na moto który częstuje czymś słodkim !!!! widok uśmiechniętego dziecka bezcenny!!!! co??? myślę że parę złoty przeznaczone na to, nas nie zbawi !! a te dzieciaki naprawdę mają pod górkę i to czasem sporą !!! uwierzcie mi że takie rzeczy po latach dobrze się wspomina!!!! przemyślcie to, bo chyba warto????? Pozdrawiam mikołaj Fredi !!!

no wydaje sie mi ze jak sie wleje 1l wachy mniej i te 6zl przeznaczy sie na jakies cuksy to ani sprzeciki sie nie pogniewaja o to ani nikomu kieszonki nie uszczupli za bardzo :D po za tym fakt usmiech dzieciaczka jest bezcenny i wart wszyskich zlociszy :D . szkoda bo ja odpadam :angry: (grypa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Sorki że łączę dwa tematy, bo ja też chętnie się piszę na tą akcje, wyjaśnijcie mi tylko kilka rzeczy, bo widzę że ta zbiórka paczek świątecznych organizowana przez Rome, Parysa i spółkę, a Motomikołaje na Chebziu to dwie różne sprawy. W związku z tym mam pytanka:

1 - czy na sobotnie Motomikołaje też jest gdzieś zbiórka paczek, czy to zadanie sponsorów i organizatorów, a my je tylko rozwozimy

1 - czy te prezenty wozimy na moto sami czy jest jakiś transport (w razie czego mam duże auto i mogę nim przyjechać)

2 - co z tym pomysłem Frediego ze słodyczami, kupiłem tego troszkę i teraz nie wiem czy np. zawieżć to Parysowi, czy mieć ze sobą w sobotę na Chebziu.

3 - co w przypadku jak "nawali" śniegu, jedziemy na moto czy autami?

4 - czy przed świętami jeździmy drugi raz z tymi paczkami uzbieranymi podczas tej akcji, czy to już zostanie przekazane do domów dziecka mniej oficjalnie, i co z tą imprezą EKO Mikołaj w Katowicach

P.S sorki za może troszke chaotyczny opis, mam nadzieje, że wszyscy sie połapią o co chodzi :blink: , poprostu jest to moja pierwsza taka akcja i nie chcę sie wygłupić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.