Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

ZBIORKA ZABAWEK ,ART SZKOLNYCH I CZYSTOSCI DLA DOMOW DZIECKA


Rekomendowane odpowiedzi

hej wszystkim,mam pomysl aby zobaczyc usmiech dzieci z domow dziecka , moze ktos z danej miejscowosci NP jedna osoba Z BYTOMIA-CHORZOWA-SWIETOCHLOWIC-SIEMIANOWIC itd bedzie zbieral w jednym miejscu u siebie ksiazki,zeszyty,kredki,srodki czystosci itd , i co morze przydac sie dzieciom z DD,chcialem to zrobic na zasadzie motomaniacy a jest nas duzo na slasku maja duzo rzeczy w domu ktore leza - a moga przydac sie innym dzieciom,zblizaja sie swieta i po zebraniu wszystkich darow rozdzielimy to na potrzebujace domy dziecka na slasku. delegacje rozwiaza to do wybranego DD,co myslicie o tym pomysle na usmiech :D

mam prosbe,w miare mozliwosc jak temat bedzie nabieral rozpedu,czytajcie pierwszy post tam bede edytowal i dopisywal osoby kontaktowe na dane miasto dzieki

mam nadzieje ze inne miasta w okolicy szybko sie odezwa i tez dolacza sie do naszej akcji,dacie namiary na jednego swojego czlowieka ze swojego miasta i zaczniemy dzialac , preznie dla DZIECI

NAPRAWDE TAK NIEWIELE OD NAS -DAJE TAK WIELE INNYM

kto chce plakat akcji moze go sciagnac i wydrukowac u siebie KOSZT formatu a-3 4 zl

lub podjechac dam wydrukowane plakaty lub zrobie ulotki

http://www.chorzowianin.pl/mikolaje-w-skorach-szykuja-paczki,n-2251.html

osoby ktore przyjma dary i je przechowaja do dnia 19.12.2011

Chorzow ,,PARYS,, - tel 600733760 e-mail [email protected]

,,MARII1,, - tel 725771575

ci co maja zbedne rzeczy moga podjechac i zostawic wszystko na dabrowskiego 60/1 lub zadzwonic aby podjechac do nich

Zabrze ,,ROMA,, - 605490075

rzeczy mozna zostawiac w Zabrzu na parkingu strzeżonym, ul. Gdańska 25 (okolice Multikina, parking naprzeciw stacji paliw BP koło Biedronki).

SOSNOWIEC - ,,SOPRANO ,, - 600929410

tel grzecznosciowy kolezanki , tylko do pomocy z przechowaniu rzeczy na ta akcje

post-195372-0-40792500-1321949443_thumb.

post-195372-0-40792500-1321949443_thumb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 136
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

napewno pierwsze co bedzie trzeba ustalic to jakie DD masz na mysli...jak wiadomo,przykre ale takich placowek na slasku jest duzo :(.Wiec...jak juz zdecydujemy z jakigo Domu wybierzemy dzieci zeby je uszczesliwic,to napewno tez bedzie trzeba wczesniej zapytac co przydalo by sie najbardziej...zeby nie zasypac nikogo czyms co jest zbedne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marii masz racje-trzeba sie zwiedziec jaki DD jest w ciezkiej sytuacji,wiem ze w chorzowie jest jeden dom co ma ciezko,dowiem sie o reszte,,,moze ktos w swojej miejscowosci bedzie naszym przedstawicielem i sie dowie jak jest na jego terenie,kto ma warunki u siebie zbierac dary niech napisze o tym a ja dopisze ta osobe w danej miejscowosci i powiecmy 15,12,2011 zalatwie tir-a i sie w ciagu jednego dnia pozbiera wszystko na auto i zawiezie sie do ROMY w zabrzu,i tam kilka osob podzieli to na tyle DD ile bedzie w zlej kondycji,,,,JEZELI BEDZIE DUZO RZECZY SIE DUBLOWAC -SA JESZCZE DOMY SAMOTNEJ MATKI CO NAPEWNO SA W SYTUACJI BEZ WYJSCIA (tak czy tak mozemy komus pomoc)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez jestem z Chorzowa,ale roku tu mieszkamy... moj syn ma kolege w osrodku wychowawczo-opiekunczym w K-ce,moze zapytac kolegi jak tam u nich wyglada sytuacja...wydaje sie mi, ze na pierwsza taka akcje to moze warto poswiecic uwage narazie na 1 Dom,no moze 2.jak cos zostaja jeszcze szpitale...tam tez sa dzieci samotne z DD lub za daleko rodzice maja zeby byc z nimi ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko mozemy ustalic,teraz jest wazne jaki bedzie odzew i czy beda chetni na dawanie darow,,,,,bo my mozemy miec checi ale jak nie bedziemy mieli czym dzielic to akcja moze spalic na panewce,,,mam tylko nadzieje ze jestesmy zorganizowani i uda nam sie to zgrac i zapiac na ostatni guzik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja popytam i postaram się zorganizować trochę ludzi w Zabrzu. Jeśli będziecie mieli jakiś nadmiar to u mnie nie będzie problemu z rozładunkiem, przeładunkiem i przewozem. Rzeczy będzie można składać w Zabrzu, przy ul Gdańskiej (koło Multikina). Jest to parking strzeżony obok biedronki, naprzeciw stacji BP.

Zrobię też "wywiad" kto ewentualnie potrzebowałby najpilniej czegokolwiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wszystkim za to ze juz popieraja pomysl,jezeli bedziecie wiedzieli jakies dane piszcie do mnie ja zrobie listy poszczegolnych mias i DD (co potrzebuja)i pozniej bedzie latwiej i szybciej wszystko podzielic...roma mam rozumiec ze ty dowiadujesz sie jakie potrzeby sa w DD i to bedziesz zapisywala to wszystko,,,tylko boje sie czy beda chetni ???bo to od innych zalezy a nie od nas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam kolezanke ktora pracuje w domu dziecka i powiedzial tyle ze rzeczy edukacyjne sa najwazniejsze nuty... ksiazki ..kredki jakies kolorowanki itp... wiec postarjmy sie:) jesli ktos ma znajomosci w kolporterze lub innych firmach wiem bo dawno temu pracowalm i ze mozna wytargac za darmo kolorowanki dla najmlodszych:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie ubranka czy tam zabawki są ważne ale na pewno jakoś z tym sobie radzą a materiały edukacyjne musza kupować i na tym jak już powinniśmy sie głównie skupić jak chcemy pomóc...

zabawki czy ubranka mozna zanieść zawsze np do PCK...

Nie pamiętacie w szkole jak to fajnie było mieć wypasiony piórnik,zeszyty :P A te dzieciaki raczej takich nie maja... :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.