Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

michelin pilot power 2ct


thrillco

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktoś z was ma założone w/w oponki? podobno oponki warte wydania kasy.

mam też pytanie kiedy pojawiaja sie oponki z nowego roku produkcyjnego w sklepach/serwisach? chcialbym zakupic na nowy sezon wiec najlepiej juz z dot xx12.

wgre wchodzą jeszcze

w/w pilot powery 2ct

pilot pure - to jakas nowosc

oraz pilot road 3

co wybrac na przod do xx?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam Pilot power 2CT .. przod i tył .Oponka rewelka jak dla mnie.Zadnych uslizgow,byłem raz na torze w radomiu jak na moja jazde super .Jak rozgrzejesz kleji sie strasznie.Oczywiscie w deszczu trzeba uwarzc ,ale to jak wiekszosc opon tego typu , moim zdaniem najlepsza opona do szybkiego przemieszczania sie :) Ostatnio jezdziłem na battlaxie,trzrymał dobrze ,ale zuzycie było duzo szybsze, narazie na 2Ct zrobiłem 6 tys i wielkiego zuzycia nie widze ,a zdarzy sie tez lekko przypalic :)

Pozdro LwG!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przejeździłem 2 takie oponki z tyłu, jak dla mnie też super tyle, że zeszły w oczach ;)

jakbyś potrzebował to sprzedaje michelina :)

ale z rocznikiem to różnie bywa bo nowa opona ściągana z hurtowni jak będziesz kupował na początku roku może być z końca poprzedniego albo początku nowego

co do pilot pure podobno też bardzo dobra a pilot road 3 również zbiera dobre opine, tyle, że już bardziej turystyczna to jest oponka i dość dobra na deszcz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem, to raczej Metzeler. Wiadomo że przy ewentualnym kupnie można prosić o dokładne zdjęcie opony opisywanej. Jak nie wyśle to sprawa jasna, facio sprzedaje szrot. Telefon jest zawsze można zadzwonić dopytać, jest to opcja i tak jak pisał Piotroz - może to być ciekawa alternatywa dla nówki. Sam poszukuję oponki na tył i zbieram opinie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to pomoże tyci w wyborze odpowiedniej oponki Michelin.

http://zapodaj.net/d...d6f805.jpg.html

A czy pilot power 2ct ma aż tak wielka przewagę nad zwykłym pilot power ??

A co do dyskusji na temat oponki z allegro jest to zwykły pilot road, bez 2ct ;)

I czy ma sens nabywanie używki do moto... wg mnie nie.. za wielkie ryzyko jak się nabędzie szmelc

a w końcu ktoś się tej opony z jakiegoś powodu pozbył :excl: bo stara i nie wiadomo na jakim śniegu czy tam słońcu sobie leżała ? bo pochodzi z rozwalonego moto ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak lubisz korzystać z możiwości iksa to nie ma co zawracać sobie głowy jakimiś turystycznymi roadami.

Zużyłem niejednego zwykłego powera na tyle (bo nie występował w przednim rozmiarze do 900) i złego słowa nie powiem. Na ciepłym asfalcie pięknie trzyma w przeciwieństwie do np D208, który na gorąco się ślizgał przy ostrzejszej jeździe. Na zimnym już nie jest tak pięknie, ale to chyba logiczne, zależy jeszcze jak kto jeździ...ja lubię po chamsku i brutalnie ;)

Na przodzie świetnie spisywał się pilot sport, który już chyba został całkowicie wycofany z produkcji a szkoda!

http://zapodaj.net/d...d6f805.jpg.html

A czy pilot power 2ct ma aż tak wielka przewagę nad zwykłym pilot power ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.