Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do was prośbę... Doradźcie mi z jakiej firmy kupić kask HJC czy może lepiej AGV? Chodzi mi o jazdę bardziej turystyczną i po mieście. Jeśli motocykl ma jakieś znaczenie to chcę kupić Hondę CBR600 F4i Sport. Nie chodzi mi tu o żadną czysto sportową czy wyczynową jazdę...

Mam na oku kask z firmy HJC model to IS-16 DRAFING , jeśli ktoś z was jest użytkownikiem takiego kasku to proszę o opinie i rady.Jeśli macie jakieś inne propozycje kasków to ja jestem otwarty :) Przedział cenowy to do 850 zł

Tu jest link do tego co mam na oku: http://moto.allegro.pl/kask-integralny-hjc-is-16-drafing-gratisy-l-60-i1808423075.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musiałbys przymierzyć co lepiej Ci leży , ale w tym roku mogę Ci powiedzieć że szal u nas robi Shark i jest w tej chwili częściej wybieraną marką od HJC na naszym salonie,

proponuję byś przymierzał oraz byś wziął równiez pod uwagę SHARKA S900 .

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam hjc is-16.Blenda dość słaba,opuszczanie na środku głowy nie sprawia żadnego problemu,jazda przy wilgotnym powietrzu sprawia,że szyba delikatnie zaczyna parować,więc czasem trzeba ją lekko uchylić,wlot powietrza na brodzie sam się otwiera pod wpływem szybszej jazdy,poza tym same superlatywy,wygodny,dobrze wyposażony,ma wyjmowany środek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

CBR600 F4i Sport i jazda prawie tylko jak najbardziej turystyczna ;);) Tak mi się jakoś tylko napisało :P

Kask musisz przymierzyć i musi dobrze leżeć a jednak nie uwierać... To też dobre bo w sklepie jest z tym problem żeby na kilka chwil zakładając kask zaraz sie w niego wczuć ale to trzeba mierzyć i mierzyć :P

A ja co mogę z tańszych polecić to również jak forumowicz thrillco kask caberg v2r.

Moja lepsza połowa go używa i z tego co widzę to przyzwoity kask. Na eBayu można go również za bardzo przystępną kwotę zakupić.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AGV stealth , mam taki 3sezon i jestem zadowolony , wygodny , dobra wentylacja itd. jedyne co mnie denerwuje to to ze szybka czasem potrafi zaparowac w chlodniejsze dni , kiedys mialem uvexa daytona chyba, takiego starego i tam szybka nigdy nie parowala :D ale to szczegól .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.